Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Rzeszów postawi 141 nowych wiat. Niektóre podgrzewane i chłodzone

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-05-19 12:29
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Rzeszów postawi 141 nowych wiat. Niektóre podgrzewane i chłodzone
mat. UM Kielce
Rzeszów rozpisał przetarg na dostawę i montaż 141 nowych wiat przystankowych.Na bazie wcześniejszych doświadczeń część z nich ma być wyposażona w fotowoltaikę, grzanie i chłodzenie. Inwestycja zakończy się w 2018 r.

Przedmiotem zamówieni jest dostarczenie i montaż 141 sztuk wiat przystankowych, wykonanych ze stali bądź aluminium. Przewiduje się wykonanie wiat modułowych o trzech głębokościach 1,00, 1,50 i 1,80 metra. Stawiane mają być wiaty trzy-, cztery- i pięciomodułowe. Wiaty mają być wyposażone w gabloty na rozkład, nazwę przystanku, ławkę, znak przystankowy.

Opcjonalne wyposażenie to ogrzewanie i chłodzenie wiaty, instalacja fotowoltaiczna na dachu, podgrzewana ławka i oświetlenie LED wiaty. W sumie trzynaście wiat ma być wyposażonych w fotowoltaikę, grzanie i chłodzenie, a dodatkowo 29 w samą fotowoltaikę. Warto nadmienić, że w Rzeszowie stoją już podgrzewane wiaty.


mat. UM Rzeszów

Termin składania ofert mija 22 czerwca. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały jedno jedno zamówienie polegające na dostawie lub budowie wiat przystankowych, zadaszeń lub hal magazynowych i produkcyjnych o konstrukcji stalowej lub aluminiowej wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej o wartości zamówienia nie mniejszej niż 1 mln zł brutto lub co najmniej jedno zamówienie polegające na dostawie lub budowie wiat przystankowych, zadaszeń lub hal magazynowych i produkcyjnych o konstrukcji stalowej lub aluminiowej o wartości zamówienia minimum 700 tys. zł brutto i oddzielnie co najmniej jedno zamówienie polegające na wykonaniu instalacji fotowoltaicznej dla obiektów budowlanych o wartości zamówienia co najmniej 300 tys. zł.

O wyborze zadecydują cena (60%), okres gwarancji za wady (10%), sprawność ogniw w modułach fotowoltaicznych (20%), a także materiał konstrukcji (10%). Warunki przetargu premiują konstrukcję aluminiową i wydłużenie okresu gwarancji z pięciu do ośmiu lat. Do 30 listopada 2017 r. zamontowanych ma być 36 wiat, a do 30 listopada 2018 r. – kolejnych 105 przystanków.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa. Wiaty przystankowe nagrodzone podczas EKG 2017

Przestrzeń

Warszawa. Wiaty przystankowe nagrodzone podczas EKG 2017

jd, inf. pras. 15 maja 2017

Piła przebuduje 11 przystanków

Przestrzeń

Piła przebuduje 11 przystanków

Witold Urbanowicz 28 marca 2017

Słupsk. Kosmiczna wiata już stoi

Komunikacja

Słupsk. Kosmiczna wiata już stoi

Redakcja 22 lutego 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5