Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Rybnik wybrał przewoźnika

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-09-03 11:10
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Rybnik wybrał przewoźnika
fot. MJ
Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku rozstrzygnął przetarg na dziesięcioletnią obsługę komunikacyjną z wykorzystaniem co najmniej 23 ekologicznych autobusów – CNG, LNG lub elektrycznych. Usługa obejmuje lata 2022-2031.

Przedmiotem zamówienia jest obsługa przewozów w transporcie zbiorowym dwudziestoma trzema fabrycznie nowymi autobusami na liniach organizowanych przez Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku. Usługa obejmuje lata 2022-2031. Szacowana maksymalna wielkość pracy przewozowej w tym dziesięcioletnim okresie to 15,210 mln wzkm. Wielkość ta może ulec zmianie o +10%/-15% w okresie jednego roku. Gwarantowana liczba wzkm to 12,929 mln.

Wymagany tabor to minimum dwa autobusy midi o napędzie elektrycznym, pięć autobusów klasy midi zasilanych gazem ziemnym (CNG lub LNG) lub o napędzie elektrycznym, 11 autobusów klasy maxi zasilanych gazem ziemnym (CNG lub LNG) lub o napędzie elektrycznym oraz pięć autobusów klasy mega zasilanych gazem ziemnym (CNG lub LNG) lub o napędzie elektrycznym.

Termin składania ofert minął pod koniec sierpnia. Wystartowały trzy podmioty – Kłosok, Mobilis i Transgór. Wczoraj (2 września) postęowanie zostało rozstrzygnięte. Wygrał Kłosok, który zdobył maksymalną liczbę punktów i zaoferował najniższą cenę. Przewoźnik zaproponował: elektrobusy MIDI za 5,53 zł/wzkm (łącznie 25,162 mln zł), elektrobusy MAXI za 9,56 zł/wzkm (76,480 mln zł) i elektrobusy MEGA za 9,56 zł/wzkm (25,430 mln zł). Łącznie to 127,071 mln zł.
.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5