Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Rybnik ponownie wybrał przewoźnika

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-09-09 14:17
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Rybnik ponownie wybrał przewoźnika
fot. MJ
Ponowa ocena ofert w przetargu na przewoźnika w Rybniku nie przyniosła zmiany zwycięzcy. Największe szanse na wożenie rybniczan ma Kłosok.

Przedmiotem zamówienia jest obsługa przewozów w transporcie zbiorowym dwudziestoma trzema fabrycznie nowymi autobusami na liniach organizowanych przez Zarząd Transportu Zbiorowego w Rybniku. Usługa obejmuje lata 2022-2031. Szacowana maksymalna wielkość pracy przewozowej w tym dziesięcioletnim okresie to 15,210 mln wzkm. Wielkość ta może ulec zmianie o +10%/-15% w okresie jednego roku. Gwarantowana liczba wzkm to 12,929 mln.

Wymagany tabor to minimum dwa autobusy midi o napędzie elektrycznym, pięć autobusów klasy midi zasilanych gazem ziemnym (CNG lub LNG) lub o napędzie elektrycznym, 11 autobusów klasy maxi zasilanych gazem ziemnym (CNG lub LNG) lub o napędzie elektrycznym oraz pięć autobusów klasy mega zasilanych gazem ziemnym (CNG lub LNG) lub o napędzie elektrycznym.

Termin składania ofert minął pod koniec sierpnia. Wystartowały trzy podmioty – Kłosok, Mobilis i Transgór. Na początku miesiąca – 2 września – postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wygrał Kłosok który zdobył maksymalną liczbę punktów. Kilka dni później zamawiający poinformował o unieważnieniu czynności wyboru najkorzystniejszej oferty.

Zakończyła się właśnie czynność ponownego badania ofert. Ponownie jako zwycięzcę wskazano firmę Kłosok. Nie zmieniła się też liczba punktów przyznanych poszczególnym przewoźnikom.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Rybnik cofnął wybór przewoźnika

Komunikacja

Rybnik cofnął wybór przewoźnika

Witold Urbanowicz 06 września 2021

Rybnik wybrał przewoźnika

Komunikacja

Rybnik wybrał przewoźnika

Witold Urbanowicz 03 września 2021

Rybnik: W wielkim przetargu przewozowym trzech przewoźników

Komunikacja

Rybnik: W wielkim przetargu przewozowym trzech przewoźników

Witold Urbanowicz 27 sierpnia 2021

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5