Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Ruszyła rejestracja na VII Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta!

Dalej Wstecz
Autor:

Jędrzej Puzyński

Data publikacji:
2018-08-10 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ruszyła rejestracja na VII Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta!
KTP 2017fot. Piotr Kała
Już od siedmiu lat przewoźnicy, organizatorzy transportu zbiorowego, politycy, producenci rozwiązań, a także naukowcy i eksperci spotykają się na Kongresie Transportu Publicznego, który organizowany jest przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Transport-Publiczny.pl.

W tym roku to kluczowe dla branży wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 11-12 października w znanych naszym stałym uczestnikom wnętrzach Centrum Nauki Kopernik.

Od tego roku Kongres organizowany będzie pod nazwą Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta, co ma podkreślać szerszą formułę tematyczną wydarzenia.

– Już od co najmniej dwóch edycji zwracano nam uwagę, że nie wszystkie poruszane na Kongresie tematy można uznać za bezpośrednio związane z transportem publicznym. Mowa tu m.in. o wątkach poświęconych ruchowi rowerowemu, pieszym, parkingach czy oświetleniu miejskiemu. Modyfikacja nazwy jest więc naturalną konsekwencją tej szerokiej tematyki, którą się zajmujemy, a która mieści się pod hasłami smart city czy smart mobility – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy TOR Konferencje.

Tematyka tegorocznego Kongresu obejmie m.in. obszary związane z polityką transportową miast i regionów, rozwojem infrastruktury tramwajowej, elektromobilnością, bezpieczeństwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami dla transportu publicznego i parkingów. Ponownie porozmawiamy też o polityce miasta względem tzw. „mobilności aktywnej”. Zupełnie nowym tematem będzie zaś m.in. kwestia logistyki miejskiej.

Program Kongresu oraz szczegóły rejestracji na stronie kongrestransportupublicznego.pl.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Lublin nie znalazł dodatkowych środków na elektrobusy

Komunikacja

Lublin nie znalazł dodatkowych środków na elektrobusy

Witold Urbanowicz 09 sierpnia 2018

Łódź kończy modernizować wagony 805Na

Komunikacja

Łódź kończy modernizować wagony 805Na

Kasper Fiszer 10 sierpnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5