Ruszyła rejestracja na VII Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta! - Transport Publiczny
 
Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Ruszyła rejestracja na VII Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta!

Dalej Wstecz
Autor:

Jędrzej Puzyński

Data publikacji:
2018-08-10 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ruszyła rejestracja na VII Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta!
KTP 2017fot. Piotr Kała
Już od siedmiu lat przewoźnicy, organizatorzy transportu zbiorowego, politycy, producenci rozwiązań, a także naukowcy i eksperci spotykają się na Kongresie Transportu Publicznego, który organizowany jest przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Transport-Publiczny.pl.

W tym roku to kluczowe dla branży wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 11-12 października w znanych naszym stałym uczestnikom wnętrzach Centrum Nauki Kopernik.

Od tego roku Kongres organizowany będzie pod nazwą Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta, co ma podkreślać szerszą formułę tematyczną wydarzenia.

– Już od co najmniej dwóch edycji zwracano nam uwagę, że nie wszystkie poruszane na Kongresie tematy można uznać za bezpośrednio związane z transportem publicznym. Mowa tu m.in. o wątkach poświęconych ruchowi rowerowemu, pieszym, parkingach czy oświetleniu miejskiemu. Modyfikacja nazwy jest więc naturalną konsekwencją tej szerokiej tematyki, którą się zajmujemy, a która mieści się pod hasłami smart city czy smart mobility – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy TOR Konferencje.

Tematyka tegorocznego Kongresu obejmie m.in. obszary związane z polityką transportową miast i regionów, rozwojem infrastruktury tramwajowej, elektromobilnością, bezpieczeństwem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami dla transportu publicznego i parkingów. Ponownie porozmawiamy też o polityce miasta względem tzw. „mobilności aktywnej”. Zupełnie nowym tematem będzie zaś m.in. kwestia logistyki miejskiej.

Program Kongresu oraz szczegóły rejestracji na stronie kongrestransportupublicznego.pl.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Padwa kupuje autobusy elektryczne BYD

Komunikacja

Padwa kupuje autobusy elektryczne BYD

Jakub Dybalski 09 sierpnia 2018

PKP SA wybrały wykonawcę nowego dworca w Oświęcimiu

Przestrzeń

PKP SA wybrały wykonawcę nowego dworca w Oświęcimiu

Witold Urbanowicz 09 sierpnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS