Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Regulamin konkursu „Zostań słowotwórcą, zgarnij książkę!”

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2018-10-01 12:34
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Regulamin konkursu „Zostań słowotwórcą, zgarnij książkę!”
fot. JD
Regulamin

1. Ocenie w konkursie będą podlegały propozycje tłumaczeń czterech angielskojęzycznych terminów związanych tematycznie z transportem publicznym i kształtowaniem przestrzeni miejskiej – „commuters”, „Bus Rapid Transit”, „Mobility as a Service”, „scooter–sharing”.

2. Nagrodami są cztery książki wydawnictwa Wysoki Zamek: "Walka o ulice. Jak odzyskać miasto dla ludzi”, „Miasto szczęśliwe. Jak zmienić nasze życie, zmieniając nasze miasta”, „Jak rowery mogą uratować świat” oraz „Miasto na plus”.

3. Propozycje należy nadsyłać do piątku 16 listopada 2018 r. na adres kamila.bielawska@tor-wydawnictwo.pl – liczy się data wpłynięcia na adres mailowy.

4. W treści maila, poza odpowiedzią, powinny być zawarte: imię i nazwisko, telefon autora oraz kontaktowy adres mailowy (jeśli jest inny niż ten, z którego nadesłano tekst). Organizator zobowiązuje się korzystać z danych uczestników tylko na potrzeby przeprowadzenia konkursu.

5. Uczestnicy konkursu powinni być autorami zaprezentowanych pomysłów. Mogą zaproponować tłumaczenie dla jednego, dwóch, trzech lub wszystkich pomysłów. Dla każdego z anglojęzycznych terminów można zaproponować więcej niż jedno tłumaczenie.

6. Uczestnicy konkursu, nadsyłając tekst, zgadzają się na publikację swoich pomysłów na naszych portalach Transport Publiczny, Rynek Kolejowy, Rynek Infrastruktury, Rynek Lotniczy oraz powiązanych z nimi profilach facebookowych (i innych społecznościowych). W takim przypadku autorzy będą określeni imieniem i nazwiskiem (bądź na ich życzenie – pseudonimem).

7. Wyboru czterech najlepszych propozycji (po jednej dla każdego, wymienionego w pkt. 1 terminu), dokonają redaktorzy portalu Transport Publiczny. Każda z nich zostanie nagrodzona jedną z wymienionych w pkt. 2 książek.

8. Redakcja skontaktuje się z autorem zwycięskiej pracy i będzie oczekiwała podania w ciągu 14 dni adresu, na który ma zostać wysłana nagroda.

9. Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z zapewnieniem prawidłowej realizacji konkursu i akceptację tego regulaminu.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Prezes MZA Warszawa: Redutowa jak budowa stacji metra

Komunikacja

Prezes MZA Warszawa: Redutowa jak budowa stacji metra

Jakub Dybalski 15 września 2018

Wiadomo jak ma wyglądać Narodowy Elektrobus

Komunikacja

Wiadomo jak ma wyglądać Narodowy Elektrobus

Jakub Dybalski 30 sierpnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5