Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Regulamin konkursu „Rowerowy szyk, czyli zrób zdjęcie na dwóch kółkach”

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2019-09-01 11:03
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Regulamin konkursu „Rowerowy szyk, czyli zrób zdjęcie na dwóch kółkach”
fot. JD
Regulamin

1. Ocenie w konkursie będą podlegały zdjęcia strojów, w jakich rowerzyści podróżują po mieście.
2. Nagrodami są dwie książki wydawnictwa Wysoki Zamek: „Być jak Kopenhaga. Duński przepis na miasto szczęśliwe”
3. Propozycje należy nadsyłać do czwartku 10 października 2019 r. na adres kamila.bielawska@tor-wydawnictwo.pl – liczy się data wpłynięcia na adres mailowy.
4. W treści maila, poza zdjęciem, powinny być zawarte: imię i nazwisko, oraz kontaktowy adres mailowy (jeśli jest inny niż ten, z którego nadesłano tekst). Organizator zobowiązuje się korzystać z danych uczestników tylko na potrzeby przeprowadzenia konkursu.
5. Uczestnicy konkursu muszą być autorami lub bohaterami nadesłanych zdjęć i mieć prawo udzielenia zgody na ich publikację.
6. Uczestnicy konkursu, nadsyłając zdjęcia, zgadzają się na ich publikację na naszych portalach Transport Publiczny, Rynek Kolejowy, Rynek Infrastruktury, Rynek Lotniczy oraz powiązanych z nimi profilach facebookowych (i innych społecznościowych). W takim przypadku autorzy będą określeni imieniem i nazwiskiem (bądź na ich życzenie – pseudonimem).
7. Uczestnicy konkursu zgadzają się na publikację swojego wizerunku, jeśli to oni są na zdjęciu. Jeśli jest na nim inna osoba, redakcja zasłoni widoczną twarz osoby na zdjęciu, w sytuacji gdy nie będzie jasne, że zgadza się na publikację wizerunku.
8. Wyboru dwóch zwycięskich zdjęć dokonają redaktorzy portalu Transport Publiczny. Każde z nich zostanie nagrodzone książką.
9. Redakcja skontaktuje się z autorem zwycięskiej pracy i będzie oczekiwała podania w ciągu 14 dni adresu, na który ma zostać wysłana nagroda.
10. Udział w konkursie oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z zapewnieniem prawidłowej realizacji konkursu i akceptację tego regulaminu.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
NCBR po raz drugi chce kupić narodowe autobusy

Prawo & Finanse

NCBR po raz drugi chce kupić narodowe autobusy

Jakub Dybalski 15 lipca 2019

NCBR. Nie ma konkursu, będzie dialog techniczny

Prawo & Finanse

NCBR. Nie ma konkursu, będzie dialog techniczny

Jakub Dybalski 21 czerwca 2019

Ursus Bus wciąż bez wszystkich dokumentów w NCBR. Czas ucieka

Prawo & Finanse

Ursus Bus wciąż bez wszystkich dokumentów w NCBR. Czas ucieka

Jakub Dybalski 05 czerwca 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5