Partnerzy serwisu:
Mobilność

Raportowanie emisji CO2 w transporcie publicznym – jak policzyć ślad węglowy?

Dalej Wstecz
Data publikacji:
29-08-2023
Ostatnia modyfikacja:
29-08-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

MOBILNOŚĆ
Raportowanie emisji CO2 w transporcie publicznym – jak policzyć ślad węglowy?
fot. Cybularny, domena publiczna
W dzisiejszych czasach, w obliczu narastających wyzwań związanych z kryzysem klimatycznym, umiejętność dokładnego oszacowania i stałego monitorowania wpływu działalności na ekosystem staje się nieodzownym aspektem strategii biznesowych oraz działań podejmowanych przez instytucje publiczne. Aby rozwój gospodarczy szedł w parze z troską o środowisko naturalne, konieczne jest podjęcie odpowiednich kroków w kierunku zrównoważonego rozwoju.

Europejski Zielony Ład sukcesywnie wchodzi w życie pod postacią dyrektyw i rozporządzeń KE. Regulacje te narzucają obowiązki, które część przedsiębiorstw obejmują bezpośrednio. Dla innych będą to stawiane przez kontrahentów wymogi, których spełnienie będzie warunkować kontynuowanie współpracy biznesowej. Świadomość tych zmian wśród polskich przedsiębiorców i menedżerów nie jest wystarczająca i może skutkować problemami w utrzymaniu wypracowanych relacji biznesowych. Stąd potrzeba poszerzenia wiedzy w tym zakresie.

Szkolenie „Jak policzyć ślad węglowy? – Wprowadzenie za zarządzania zrównoważonym rozwojem" jest idealnym punktem wyjścia dla każdego, kto chce zrozumieć, jak ocenić wpływ swoich działań na środowisko oraz skutecznie działać na rzecz redukcji emisji gazów cieplarnianych. Program szkolenia został starannie opracowany, aby dostarczyć uczestnikom głębokiej i wszechstronnej wiedzy na temat pomiaru śladu węglowego oraz strategii zrównoważonego rozwoju, umożliwiając wdrażanie tych zasad w praktyce i osiąganie pozytywnego wpływu na otaczający nas świat.

Zespół Doradców Gospodarczych zaprasza do rejestracji na wydarzenie, podczas którego prowadzący omówią metodologie tworzenia raportów emisji CO₂, zakres i źródła danych niezbędnych do ich realizacji oraz korzyści związane z uruchomieniem w firmie strategii dekarbonizacji.

Wydarzenie odbędzie się 7 września w formule online. Aby wziąć udział w spotkaniu, należy dokonać rejestracji na stronie tor-konferencje.pl.

Chcesz zorganizować to szkolenie w swojej firmie w formule zamkniętej? Zapytaj nas o ofertę!
Sprawdź także inne nasze szkolenia.


Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5