Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Radzymin szuka przewoźnika dla komunikacji miejskiej

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2016-11-21 14:34
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Radzymin szuka przewoźnika dla komunikacji miejskiej
fot. Hubert Śmietanka, lic. CC BY-SA 2.5Radzymin
Gmina Radzymin rozpisała przetarg na obsługę miejskiej komunikacji na pięciu liniach, w tym jednej nocnej, w ciągu najbliższych trzech lat. Zamówienie dotyczy konieczności przewiezienia pasażerów na trasach o łącznej długości ponad 300 tys. kilometrów rocznie. Na oferty czekają w Radzyminie do 28 grudnia.

Zamawiający ocenił wartość przedmiotu przetargu na 2,4 mln zł netto, a całość na 910 242,2 km między 2 lutego 2017 r. a końcem stycznia 2020 r. Zwycięzca przetargu będzie w tym czasie obsługiwał radzymińskie linie R–1, R–2, R–5, R–6 oraz nocną linię N.

Od przewoźnika jest wymagane posiadanie minimum 3 autobusów lub busów, plus jednego zapasowego, którymi będzie realizowana usługa. Pojazdy nie mogą być starsze niż 10–letnie, choć jednym z kryteriów oceny ofert będzie ich wiek, więc im będą młodsze, tym wyższą otrzymają ocenę. Każdy powinien posiadać minimum 19 miejsc siedzących. W przypadku awarii przewoźnik musi na własną rękę zapewnić pojazd zastępczy w ciągu godziny od jej wystąpienia.

Co istotne, Gmina Radzymin wymaga aby wszyscy kierowcy, którzy będą kursować w ramach usługi byli zatrudnieni na umowę o pracę. Każdy z pojazdów powinien spełniać co najmniej normę emisji spalin Euro IV.

Doświadczenie wymagane przez zamawiającego nie jest wygórowane. Oferenci muszą wykazać się w ciągu ostatnich trzech lat co najmniej trzema jednorocznymi usługami przewozu osób. Jeśli w przetargu startuje konsorcjum, wystarczy, że jeden z przewoźników spełnia ten wymóg.

Najważniejszym kryterium oceny ofert jest cena (60 proc.). 20 proc. punktów będzie można otrzymać za ubezpieczenie NW pojazdów powyżej 10 tys. zł, 10 proc. punktów będzie przyznawane za rok produkcji pojazdów. Pozostałe punkty będzie można uzyskać po równo za wyposażenie autobusów w niską podłogę i w klimatyzację.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Słupsk żałuje trolejbusów. Przyszłość widzi jednak w autobusie

Komunikacja

Słupsk żałuje trolejbusów. Przyszłość widzi jednak w autobusie

Witold Urbanowicz 03 listopada 2016

Gdańsk: Kontrowersje wokół przetargu na przewozy autobusami

Prawo & Finanse

Gdańsk: Kontrowersje wokół przetargu na przewozy autobusami

Martyn Janduła 03 listopada 2016

W Jelczu–Laskowicach szukają przewoźnika

Komunikacja

W Jelczu–Laskowicach szukają przewoźnika

Jakub Dybalski 14 października 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5