Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Puławy z jedną ofertą na autobusy 12-metrowe i bez ofert na pojazdy MINI

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-10-30 16:03
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Puławy z jedną ofertą na autobusy 12-metrowe i bez ofert na pojazdy MINI
mat. MZK Puławy
Miejski Zakład Komunikacji w Puławach otworzył oferty w przetargu na 16 miejskich, niskopodłogowych autobusów. Z tego dziesięć to pojazdy MAXI, trzy to autobusy MIDI, a trzy kolejne, to krótkie pojazdy MINI. Autobusy MAXI i MIDI chce dostarczyć jedynie MAN, natomiast w przypadku pojazdów MINI nie wpłynęła żadna oferta.

Zamówienie jest podzielone na dwie części. Pierwsza dotyczy 10 autobusów i trzech pojazdów MIDI. Długość pojazdów MAXI określono na 11,5-12,2 m. Autobusy te mają pomieścić 90 osób, w tym 24 na miejscach siedzących. Przewidziano trzy pary drzwi w układzie 2-2-2. Natomiast długość autobusu MIDI określono na 10-10,5 m. Autobusy te mają pomieścić 75 osób, w tym 22 na miejscach siedzących. Przewidziano dwie pary drzwi w układzie 2-2.W obu pojazdach wymagany jest silnik o mocy minimalnej 180 kW. Przewidziano w pojeździe m.in. klimatyzację.

Jedyną ofertę w tej części złożył MAN, który zaoferował dostawy za 13,8 mln zł. Zamawiający nie poinformował jaką kwotę planował przeznaczyć na realizację zamówienia. Jednocześnie producent zadeklarował, że trzy pojazdy klasy MAXI i trzy pojazdy klasy MIDI dostarczy w terminie 220 dni od podpisania umowy. Siedem pojazdów pojazdów klasy MAXI zostanie dostarczonych w ciągu 270 dni.

Druga część obejmowała trzech pojazdów klasy MINI o długości 8,5-9 m, mogących pomieścić 45 osób, w tym 15 na miejscach siedzących i wyposażonych w drzwi w układzie 1-2 oraz silnik o mocy minimalnej 150kW. W tej części nie została jednak złożona żadna oferta.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Puławy. MZK kupuje 16 autobusów różnych długości

Komunikacja

Puławy. MZK kupuje 16 autobusów różnych długości

Jakub Dybalski 22 września 2017

W Dęblinie jest już komunikacja miejska

Komunikacja

W Dęblinie jest już komunikacja miejska

Jakub Dybalski 02 października 2015

Dęblin chce komunikacji miejskiej. Ma ją zapewnić MZK Puławy

Komunikacja

Dęblin chce komunikacji miejskiej. Ma ją zapewnić MZK Puławy

Jakub Dybalski 27 sierpnia 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5