Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Puławy. MZK kupuje 16 autobusów różnych długości

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-09-22 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Puławy. MZK kupuje 16 autobusów różnych długości
fot. Lukke, CC BY-SA 3.0
Miejski Zakład Komunikacji w Puławach rozpisał przetarg na 16 miejskich, niskopodłogowych autobusów. Z tego dziesięć to pojazdy MAXI, trzy to autobusy MIDI, a trzy kolejne, to krótkie pojazdy MINI. Na oferty czekają w Puławach do 30 października.

Zamówienie jest podzielone na dwie części. Pierwsza dotyczy 10 autobusów MAXI (czyli 12–metrowych) i trzech pojazdów MIDI (czyli 9–10–metrowych). Duga część to dostawa trzech małych busów. Chodzi o autobusy niskopodłogowe, fabrycznie nowe, napędzane silnikiem diesla, ale jednocześnie muszą to być sprawdzone konstrukcje produkowane seryjnie.

Autobusy mają zostać dostarczone do MZK w kilku transzach. Jeśli chodzi o pierwszą część zamówienia w terminie do 220 dni od dnia podpisania umowy do Puław muszą dojechać trzy autobusy standardowej długości i trzy autobusy MIDI, a pięćdziesiąt dni później siedem pozostałych pojazdów z tej części zamówienia. Jeśli chodzi o busiki z drugiej części, to muszą tam trafić w ciągu 220 dni od daty podpisania umowy.

Od oferentów oczekuje się posiadania odpowiednich środków finansowych lub zdolności kredytowej – 12 mln zł dla ofert w części pierwszej i 2 mln zł w drugiej. Firmy muszą się też wykazać doświadczeniem w postaci dostaw autobusów podobej wielkości co w każdej z części zamówienia w ciągu ostatnich trzech lat. W przypadku części pierwszej musi być to przynajmniej jedna dostawa o wartości 12 mln zł, a w drugiej części przynajmniej jedna o wartości 2 mln zł.

W przetargu decydujące będą: cena (60 proc. wagi oceny ofert) oraz kryteria techniczne (40 proc.). Zakupy są współfinansowane ze środków unijnych w ramach pieniędzy z Regionalnego Programu Operacyjnego województwa lubelskiego.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
W Dęblinie jest już komunikacja miejska

Komunikacja

W Dęblinie jest już komunikacja miejska

Jakub Dybalski 02 października 2015

Dęblin chce komunikacji miejskiej. Ma ją zapewnić MZK Puławy

Komunikacja

Dęblin chce komunikacji miejskiej. Ma ją zapewnić MZK Puławy

Jakub Dybalski 27 sierpnia 2015

MZK Puławy kupuje dwa używane autobusy

Komunikacja

MZK Puławy kupuje dwa używane autobusy

Jakub Dybalski 06 sierpnia 2015

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5