Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Pszczyna szuka przewoźnika z 14 autobusami

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2017-05-31 16:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Pszczyna szuka przewoźnika z 14 autobusami
fot. Mateuszsz71, lic. CC BY SA 4.0
Gmina Pszczyna ogłosiła przetarg na obsługę trzech lokalnych linii autobusowych przez ponad dwa lata. Usługa ma być wykonywana od jesieni tego roku. Oferty zostaną otwarte 7 lipca.

Zamówienie dotyczy trzech linii. Dwie łączą Pszczynę z podmiejskimi miejscowościami Studzienice i Ćwiklice. Trzecia to pętla, która objeżdża miejscowości w gminie, ale zaczyna się i kończy w Pszczynie. Zgodnie z dokumentacją zamówienia przewoźnik musiałby zacząć wozić pasażerów z początkiem października. Umowa obowiązywałaby do końca 2019 r.

Od przewoźnika wymaga się dysponowania 14 pojazdami. 11 z nich musi mieścić od 35 do 50 miejsc siedzących. Trzy pozostałe mogą być mniejsze i powinny zabierać 20–40 pasażerów. Wszystkie autobusy nie mogą być starsze niż 10 lat i muszą spełniać co najmniej normę emisji spalin Euro 3.

Pszczyna nie ujawniła jaką sumę chce przeznaczyć na tę usługę, ale ponieważ jej planowana wielkość to niecałe 230 tys. wozokilometrów rocznie, można szacować, że jej wartość wyniesie ok. 3 mln zł.

Od oferentów wymagane jest posiadanie zabezpieczenia finansowego w wysokości 0,5 mln zł, a także doświadczenia. Muszą się legitymować wykonaniem w ciągu ostatnich trzech lat usługi polegającej na regularnym przewozie osób o wartości minimum 100 tys. zł brutto. Jeśli usługa jest w trakcie realizacji, to jej zrealizowana część powinna być warta 100 tys. zł brutto.

O wyborze oferty w 60 proc. zdecyduje cena. Pozostałe punkty będzie można otrzymać za posiadane doświadczenie (20 proc.), normę emisji spalin (10 proc.), oraz termin rozpoczęcia wykonywania usług (10 proc.).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5