Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Pszczyna szuka przewoźnika

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2018-05-17 12:10
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Pszczyna szuka przewoźnika
fot. Mateuszsz71, lic. CC BY SA 4.0
Gmina Pszczyna rozpisała przetarg na przewoźnika autobusowego, który będzie obsługiwał przez trzy lata trzy linie wokół miasta. Do wzięcia jest blisko 300 tys. wzkm rocznie.

Poszukiwany przewoźnik ma objąć linie B (Pszczyna – Studzienice przez Jankowice), C (Pszczyna – Ćwiklice przez Rudołtowice) oraz D (Pszczyna – Pszczyna przez Czarków, Piasek). W sumie mają to być 283 164 wzkm rocznie. Usługa ma być wykonywana od początku września tego roku do sierpnia 2021 r.

Przewoźnik musi mieć do dyspozycji osiem autobusów. Usługę ma wykonywać minimum 3 autobusami posiadającymi liczbę miejsc siedzących od 35 do 50 (tabor typu A), spełniających co najmniej normy spalin Euro 3 oraz minimum 5 autobusami posiadającymi od 20 do 40 miejsc siedzących (tabor typu B), spełniających, co najmniej normy spalin Euro 3. W trakcie trwania usługi przewoźnik musi wymienić tabor tak, by w ostatnim roku jej wykonywania co najmniej połowa taboru spełniała normę emisji spalin Euro 5.

Można się zresztą spodziewać, że proponowane autobusy będą jednak czystsze niż żądane minimum. Wśród kryteriów oceny ofert poza ceną (waga 60 proc.) znalazło się też kryterium ekologiczne, związane właśnie z normą emisji spalin jaką spełniają proponowane autobusy. Oszacowano je aż na 40 proc.

Od oferentów wymaga się doświadczenia w postaci zrealizowania w ciągu ostatnich trzech lat minimum jednej usługi transportu zbiorowego o wartości co najmniej 100 tys. zł. Na oferty czekają w Pszczynie do 25 czerwca.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kielce. ZTM zmienia warunki przetargu i szuka tłumaczy

Komunikacja

Kielce. ZTM zmienia warunki przetargu i szuka tłumaczy

Jakub Dybalski 15 maja 2018

ZTM Warszawa podpisał umowę z Michalczewskim. 25 autobusów na gaz

Komunikacja

ZTM Warszawa podpisał umowę z Michalczewskim. 25 autobusów na gaz

Witold Urbanowicz 27 kwietnia 2018

Kielce. Michalczewski odwołuje się w kolejnym przetargu

Prawo & Finanse

Kielce. Michalczewski odwołuje się w kolejnym przetargu

Jakub Dybalski 18 kwietnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5