Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Powiat jasielski wybrał dostawców autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2022-02-16 16:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Powiat jasielski wybrał dostawców autobusów
Fot. M. Szymajda
Powiatowo-Gminny Związek Komunikacyjny z powiatu jasielskiego rozstrzygnął wszystkie części przetargu na zakup łącznie dziewięciu autobusów do obsługi komunikacji powiatowej. W sumie wystartowało sześć różnych podmiotów.

Autobusy z Polskiego Ładu pomogą w realizacji przewozów autobusowych na terenie powiatu jasielskiego. Powiatowo-Gminny Związek Komunikacyjny z tego powiatu otrzymał na zakup dziewięciu pojazdów kwotę prawie 5,7 miliona złotych. Więcej o przetargu piszemy tutaj.

Pierwsza obejmuje dwa autobusy o długości 8-8,7 m w wersji międzymiastowej. Zamawiający zaakceptował jedną jedyną ofertę, złożoną przez firmę MMI ze Zbyszewa na kwotę 1,215 mln zł.

Druga część obejmuje cztery autobusy o długości 10-11 m w wersji międzymiastowej z silnikiem spalinowym. Wpłynęły trzy oferty, złoże przez SOR Libchavy, ABP Bus&Coach ze Słupska i Scanię Polska (Nadarzyn). Ostatecznie wygrało ABP z ofertą na kwotę 3,934 mln zł brutto.

Przedmiotem ostatniej części są dostawy trzech autobusów o długości min. 7 m w wersji międzymiastowej. Wystartowały dwie firmy – Busimport Pl (Nekla) i Bus Trans Technik z Warszawy Ostatecznie wygrała firma Busimport z ofertą na kwotę 1,523 mln zł.

Teraz wybór musi się uprawomocnić. Wszystkie autobusy mają zostać dostarczone do 3 listopada tego roku.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5