Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Kraków: Postępy na budowie węzła przesiadkowego na Górce Narodowej

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
14-10-2023
Ostatnia modyfikacja:
16-10-2023
Źródło:
inf. prasowa UM Kraków

Podziel się ze znajomymi:

Do końca roku powinna zakończyć się budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego na Górce Narodowej. Jak informuje Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie, aktualnie wykonawca skupia się na pracach wykończeniowych peronów tramwajowych i autobusowych. Prowadzone są także roboty na parkingu Park and Ride.

Kraków otworzył nową 5,5-kilometrową linię tramwajową 4 września. Tramwaje dojeżdżają tylko do przystanku Papierni Prądnickich. Na pętli pojazdy zawracają bez pasażerów w związku z toczącymi się jeszcze robotami.

Miasto informuje teraz, że budowa węzła, z przystankiem końcowym powinna zakończyć się do końca roku. Drogowcy układają teraz nawierzchnię asfaltową na dojazdach do parkingu, a na najwyższym poziomie układana jest docelowa nawierzchnia. Ponadto budowane są też murki oporowe od strony ul. Belwederczyków i Papierni Prądnickich.
Partner działu

Sultof

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5