Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Polski Bus podejmuje współpracę z Flix Busem. Przesiadki na jednym bilecie

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
10-05-2016
Ostatnia modyfikacja:
22-01-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Polski Bus podejmuje współpracę z Flix Busem. Przesiadki na jednym bilecie
fot. FlixBus
Polski Bus nawiązał współpracę z międzynarodowym przewoźnikiem FlixBus, który posiada największą siatkę połączeń w Europie. Dzięki temu pasażerowie będą mogli kupić za pośrednictwem strony Polskiego Busa bilety do 24 nowych niemieckich, holenderskich i szwajcarskich miast. Jednocześnie Polski Bus zacieśnia porozumienie z Żak Expressem.

Polski Bus nawiązał kolejną strategiczną współpracę – tym razem z firmą Flix Bus, która aktualnie obsługuje połączenia z Berlina do Szczecina. Dzięki temu pasażerowie za pośrednictwem strony Polskiego Busa mają możliwość rezerwowania – w ramach jednej transakcji – podróży na trasy FlixBusa startujące na dworcu Berlin ZOB. Dzięki porozumieniu do siatki połączeń Polskiego Busa wraca też Szczecin. Pierwsze kursy rozpoczynają się już 19 maja. Polski Bus zwiększył też częstotliwość kursowania do Berlina ZOB do trzech połączeń dziennie.

Ofertą objętych jest pięć linii do 24 niemieckich, holenderskich i szwajcarskich miast – Amsterdamu, Zurychu, Hamburga, Hanoweru, Monachium, Dortmundu czy Dusseldorfu.
N30 Berlin ZOB – Hannover – Bielefeld – Dortmund – Bochum – Essen – Duisburg – Düsseldorf: Autokary FlixBus z Berlin ZOB będą wyruszały w kierunku Düsseldorfu codziennie o godz. 23:55, natomiast autokary z Düsseldorfu w kierunku Berlina będą odjeżdżały codziennie o godz. 21:20.
N38 Berlin ZOB – Magdaburg ZOB – Braunschweig – Hannover ZOB – Wuppertal-Oberbarmen Bf – Leverkusen BF Mitte – Bonn: Autokary FlixBus z Berlin ZOB będą odjeżdżały w kierunku Bonn codziennie o godz. 23:00, natomiast autokary z Bonn w kierunku Berlina będą wyruszały codziennie o godz. 22:50.
N44 Berlin ZOB – Hamburg – Bremen – Oldenburg – Uplengen-Jubberde – Groningen – Amsterdam: Autokary FlixBus z Berlina ZOB będą odjeżdżały w kierunku Amsterdamu codziennie o godz. 00:15, a autobusy z Amsterdamu w kierunku Berlina będą wyruszały codziennie o godz. 19:40.
006 Berlin ZOB – Monachium – Friedrichshafen – Meersburg – Konstanz – Zurych – Himmelkron: Autokary FlixBus z Berlina ZOB będą odjeżdżały do Zurychu codziennie o godz. 13:00, natomiast autokary z Zurychu w kierunku Berlina będą wyruszały codziennie o godz. 14:00.
057 Berlin – Szczecin: Autokary FlixBus z Berlina ZOB do Szczecina będą wyruszały codziennie o godz. 07:15, 09:15, 11:15, 13:15, 15:15, 17:15, 19:30, 21:00 oraz 23:15. Natomiast autokary ze Szczecina w kierunku Berlina będą odjeżdżały codziennie o godz. 02:00, 05:00, 07:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00 oraz 19:00.

Ponadto Polski Bus zacieśnia współpracę z Żak Expressem na trasie z Warszawy do Białegostoku. Od 14 czerwca pasażerowie odbywający kursy linią P8 będą obsługiwani wyłącznie autokarami Żak Express, które wyruszają spod Pałacu Kultury. W rozkładzie uwzględniono sześć połączeń.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5