Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Polregio i PKS Jarosław ze wspólnym biletem jarosławskim

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2018-04-27 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa Polregio

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Polregio i PKS Jarosław ze wspólnym biletem jarosławskim
fot. PKP SA
W styczniu Przewozy Regionalne i Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Jarosław podpisały porozumienie w sprawie współpracy. Efektem tamtego porozumienia jest wprowadzenie już od 1 maja wspólnej oferty przewozowej, czyli „Biletu Jarosławskiego”.

Oferta dotyczy przejazdów pociągami Regio w relacjach od stacji Jarosław do stacji znajdujących się na odcinku Jarosław – Rzeszów Gł. w powiązaniu z przejazdami autobusowymi realizowanymi przez PKS Jarosław z przystanków na odcinku Narol/Horyniec/Lubaczów – Jarosław w relacjach do Jarosławia.

Warunkiem skorzystania z oferty przy przejeździe danego dnia pociągiem od stacji Jarosław w kierunku stacji Rzeszów Gł. jest posiadanie przez podróżnego biletu jednorazowego wykorzystanego w tym samym dniu podczas przejazdu autobusem PKS Jarosław na odcinku Narol/Horyniec/Lubaczów – Jarosław w relacji do Jarosławia.

Bilety wg oferty na przejazd pociągiem można nabyć wyłącznie na stacji Jarosław w dniu wyjazdu w punktach odprawy lub w pociągu u obsługi (bez pobierania opłaty za wydanie biletu w pociągu), po wręczeniu kasjerowi lub konduktorowi wykorzystanego w dniu wyjazdu jednorazowego biletu autobusowego. Bilet wg oferty na przejazd od stacji Jarosław w kierunku stacji Rzeszów Gł. jest ważny łącznie z wykorzystanym w dniu przejazdu biletem autobusowym.

W ramach oferty pozataryfowej „Bilet Jarosławski” podróżni spełniający powyższy warunek będą mogli nabyć bilet na przejazd pociągiem w niższej cenie. Przykładowe ceny biletów na przejazd pociągiem Polregio ze stacji Jarosław w kierunku stacji Rzeszów Główny w ramach oferty „Bilet Jarosławski” (ceny za bilet normalny): Jarosław – Przeworsk – 2 zł (cena regularna 3,2 zł); Jarosław – Łańcut – 5 zł (cena regularna 7,2 zł); Jarosław – Rzeszów Główny – 6 zł (cena regularna 9 zł). Od wymienionych cen podróżnym przysługują wszystkie ulgi ustawowe.

Analogiczna sytuacja będzie miała miejsce dla osób podróżujących pociągiem Polregio z Rzeszowa, które będą chciały się przesiąść do autobusu PKS w Jarosławiu i kontynuować podróż w kierunku Narol/Horyniec/Lubaczów. Przewoźnicy deklarują chęć dalszej współpracy i nie wykluczają w przyszłości rozszerzenia oferty przewozowej.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5