Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Polkowice kupują elektrobusy

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
31-03-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Polkowice kupują elektrobusy
fot. Gmina Polkowice
Gmina Polkowice rozpisała przetarg na dostawy trzech nowych elektrobusów. Zakup jest dofinansowany z programu Zielony Transport Publiczny. Na dostawy przeznaczono 10 miesięcy.

Zamawiający oczekuje autobusów o długości od 5,8 do 8,0 m i szerokości od 2,0 do 2,55 m. Pojazdy mają pomieścić min. 30 osób, z czego min. 10 na miejscach siedzących. Wymagane jest jedno miejsce na wózek inwalidzki bądź dziecięcy. Liczba drzwi musi mieścić się w przedziale od jednych do trzech, przy czym przynajmniej jedne powinny mieć szerokość 120 cm. Drzwi mogą otwierać się albo do wewnątrz, albo na zewnątrz. Wysokość podłogi w drzwiach powinna wynosić maks. 340 mm. Przewidziano ogrzewanie elektryczne zasilane z baterii liniowych lub niezależne urządzenie grzewcze, klimatyzację, okna przesuwne, system informacji pasażerskiej z wyświetlaczami LED i LCD, nagłośnieniem i automatycznymi zapowiedziami, system zliczania pasażerów, monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.

Wymagane są silnik centralny lub dwa silniki w piastach, o mocy min. 120 kW, a minimalną pojemność baterii określono na min. 80 kWh. Zasięg określono na min. 120 km (pozostać ma przynajmniej 15% baterii) Przewidziano ładowanie plug-in – za pomocą ładowarki zewnętrznej lub zabudowanej w pojeździe. Maksymalny czas ładowania wynosić ma 6 h.

Termin składania ofert mija 8 maja. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały dostawę co najmniej jednego autobusu elektrycznego klasy mini lub midi i dysponują stacją serwisową w odległości do 500 km. O wyborze zdecydują cena (60%),zużycie energii (20%), okres gwarancji na baterie (20%). Na realizację zamówienia przeznaczono 10 miesięcy.

Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Dwie oferty na elektrobusy dla Polkowic

Komunikacja

Dwie oferty na elektrobusy dla Polkowic

Jakub Rösler 19 maja 2023

Chińskie elektrobusy wyjechały na ulice Polkowic

Komunikacja

Zobacz również:

Dwie oferty na elektrobusy dla Polkowic

Komunikacja

Dwie oferty na elektrobusy dla Polkowic

Jakub Rösler 19 maja 2023

Chińskie elektrobusy wyjechały na ulice Polkowic

Komunikacja

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5