Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Polkowice chcą wydzierżawić trzy autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-05-08 16:15
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Polkowice chcą wydzierżawić trzy autobusy
fot. MS
Gmina Polkowice rozpisała przetarg na dzierżawę trzech autobusów miejskich na okres trzech lat. Zamawiający zastrzega sobie prawo odkupu autobusów w ramach opcji.

Polkowice ogłosiły przetarg na dzierżawę z opcją zakupu trzech autobusów z napędem diesla. Wymogiem jest zaoferowanie autobusów o przebiegu nie większym niż 3 000 km, o zużyciu energii (paliwa) nie większym niż 35 l/100 km oraz spełniających normę emisji spalin Euro 6.

Długość autobusów określono na 9-10,5 m. Mają pomieścić co najmniej 65 pasażerów, w tym min. 25 siedzących. Pojazdy mają być przynajmniej częściowo niskopodłogowe – od przednich drzwi do drugich drzwi. Wymagane są co najmniej dwie pary drzwi. Pojazd ma być wyposażony w silnik o mocy min. 180 kW.

Termin składania ofert mija 11 czerwca. O wyborze zdecydują cena (60%), termin dostawy (20%), zużycie energii (10%) oraz liczba miejsc (10%). Na dostawy przeznaczono maksymalnie 20 tygodni, a okres dzierżawy to 36 miesięcy. W ramach opcji przewidziano odkupienie pojazdów po zakończeniu dzierżawy w cenie ustalonej jako wartość autobusów pomniejszona o faktycznie poniesione koszty ich dzierżawy.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Czeski SOR chce dostarczyć elektrobusy do Polkowic

Komunikacja

Czeski SOR chce dostarczyć elektrobusy do Polkowic

Witold Urbanowicz 28 lipca 2017

Polkowice wydzierżawią dwa elektrobusy zamiast zakupu sześciu

Przestrzeń

Polkowice wydzierżawią dwa elektrobusy zamiast zakupu sześciu

Witold Urbanowicz 21 czerwca 2017

Polkowice bez elektrobusów. Unieważniają przetarg

Komunikacja

Polkowice bez elektrobusów. Unieważniają przetarg

Martyn Janduła 06 czerwca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5