Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Podrzeszowskie gminy ponownie kupują 15 autobusów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-05-25 14:22
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Podrzeszowskie gminy ponownie kupują 15 autobusów
fot. Michał Szymajda
Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” ponawia przetarg na zakup 15 autobusów 12-metrowych. Pojazdy mają zostać dostarczone w I kwartale 2019 r.

Przedmiotem zamówienia, ogłoszonego przez Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”, jest zakup 15 autobusów. Zamawiający próbował kupić te pojazdy już wcześniej, w ramach przetargu na dostawy 54 autobusów różnej długości, ale w części dotyczącej pojazdów 12-metrowych chętnych nie było.

Zamawiający wymaga miejskich autobusów o długości 11,5-12,5 m, mogących pomieścić min 90 podróżnych, w tym min. 29 na miejscach siedzących. Wymagany jest silnik o mocy min. 200 kW, spełniający normę Euro 6. Przewidziano drzwi w układzie 2-2-2, elektroniczną i głosową informację pasażerską, monitoring, system pomiaru pasażerów oraz po cztery ładowarki USB na autobus.

Termin składania ofert mija 2 lipca. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej dwie dostawy po sześć pojazdów jednoczłonowych klasy midi i maxi. O wyborze zdecydują cena (60%), ocena techniczna (35%) oraz zużycie paliwa (5%). Pod uwagę będą brane podatność do napraw powypadkowych, liczba miejsc dostępnych z poziomu niskiej podłogi, pojemność pasażerska autobusu, gwarancja, ilość czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji.

Dostawy mają zostać zrealizowane do końca lutego 2019 r. Zakup jest realizowany w ramach projektu unijnego. W skład związku wchodzi dziewięć gmin: Boguchwała, Chmielnik, Czarna, Czudec, Głogów Małopolski, Krasne, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn. Obsługuje on 14 linii podmiejskich prowadzących do Rzeszowa.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Podrzeszowskie gminy wybierają dostawcę 39 z 54 autobusów

Komunikacja

Podrzeszowskie gminy wybierają dostawcę 39 z 54 autobusów

Witold Urbanowicz 30 kwietnia 2018

Podrzeszowskie gminy z częściowymi ofertami na 54 autobusów

Komunikacja

Podrzeszowskie gminy z częściowymi ofertami na 54 autobusów

Witold Urbanowicz 09 kwietnia 2018

Podrzeszowske gminy kupują 54 autobusy

Komunikacja

Podrzeszowske gminy kupują 54 autobusy

Witold Urbanowicz 03 stycznia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5