Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Pobiedziska. MP Technology instaluje tablice informacyjne

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
16-05-2018
Ostatnia modyfikacja:
23-03-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Pobiedziska. MP Technology instaluje tablice informacyjne
fot. Pobiedziska
MP Technology było jedynym oferentem w przetargu na montaż tablic informacyjnych i kierunkowych w trzech węzłach przesiadkowych w gminie Pobiedziska.

Zamawiający zapłaci za tablice nieco więcej niż planował, bo do wydania na urządzenia było 615 tys. zł brutto, a ostatecznie MP Technology postawi je za 701,1 tys. zł brutto.

Chodzi o tablice, a właściwie dość skomplikowane urządzenia informacyjne, które mają się znaleźć w trzech budowanych przez miasto węzłach przesiadkowych – Pobiedziska, Pobiedziska Letnisko i Biskupice. W pierwszej z tych lokalizacji mają to być cztery tablice informacyjne i cztery tablice kierunkowe. W pozostałych – po dwie informacyjne i po cztery kierunkowe.

Tablica informacyjna ma pokazywać informacje o czasie wyjazdu pociągu i autobusów komunikacji gminnej nazwę stacji docelowej, czas opóźnienia pociągu lub autobusu, piktogramy. Ma mieć co najmniej dziewięć wierszy wyświetlenia, przy czym ostatni wiersz ma wyświetlić informacje o utrudnieniach i opóźnieniach pociągu lub autobusu oraz informacje organizatora i operatora transportu gminnego. Dodatkowo tablica powinna mieć zabezpieczone dogodne i widoczne miejsce na montaż QR kodu na urządzenia mobilne typu smartfon, tablet itp., który pozwoli na sprawdzenie baz danych.

Tablica kierunkowa ma być uproszczoną wersją tej pierwszej. W górnej części tablicy należy zamieścić nazwę lokalizacji tablicy, nazwy sąsiednich miejscowości i obiektów takich jak pobliska kasa, peron, parking czy przystanek autobusowy.

Tablice w Pobiedziskach będą działać jako część poznańskiego ITS. MP Technology zaoferowało Pobiedziskom 60-miesięczną gwarancję na system.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5