Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Płock: Zamiast 13 autobusów będzie jeden

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-10-06 11:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Płock: Zamiast 13 autobusów będzie jeden
fot. UM Płock
Komunikacja Miejska – Płock poinformowała o rozstrzygnięciu przetargu na dostawy 13 autobusów. Ostatecznie jednak, z uwagi na brak dofinansowania, zakup ograniczy się tylko do jednego pojazdu o długości 11,5-12,5 m.

W kwietniu spółka Komunikacja Miejska – Płock ogłosiła przetarg na dostawy 13 autobusów, z czego dziesięć miały stanowić pojazdy o długości 11,5-12,5 m, a trzy o długości 17,5-18,75 m. Na realizację przeznaczono 240 dni.

Przed kilkoma dniami przewoźnik poinformował o rozstrzygnięciu. Wybrano ofertę Solarisa, a jednocześnie wykluczono z postępowania EvoBusa, który nie zdecydował się na przedłużenie terminu związania ofertą.

Ostatecznie jednak zamówienie będzie znacznie mniejsze, niż pierwotnie przewoźnik planował. Z uwagi na fakt nieotrzymania pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej KM Płock może dokonać zakupu jednego autobusu o długości 11,5-12,5 m za kwotę 1,156 mln zł brutto.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
W Płocku starcie trzech producentów na hybrydy

Komunikacja

W Płocku starcie trzech producentów na hybrydy

Witold Urbanowicz 25 września 2017

KM Płock kupuje 13 nowych autobusów

Komunikacja

KM Płock kupuje 13 nowych autobusów

Jakub Dybalski 06 kwietnia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5