Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Płock zamawia o jeden autobus więcej

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
30-03-2015
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Płock zamawia o jeden autobus więcej
fot. Krzysztof Lasocki, lic. GDFLPłock. rynek
W ogłoszonym w marcu zamówieniu Komunikacja Miejska w Płocku zażyczyła sobie trzech nowych autobusów, w tym jednego przegubowego. Kilka dni temu przetarg jednak rozszerzono o jeszcze jeden pojazd.

W sumie do Płocka trafią więc cztery nowoczesne niskopodłogowe autobusy. Jeden klasy Mega, czyli przegubowy (17,5–18,75 m) i trzy klasy Maxi, czyli (11,5–12,5 m). Kwotę, jaką przewoźnik planuje przeznaczyć na zakupy zwiększono z 2,9-3 mln zł do 3,5-3,7 mln zł.

Pozostałe elementy zamówienia nie zmieniły się. Chętni mają więc czas do składania ofert do 23 kwietnia. W ich ocenie podstawowe znaczenie będzie miała proponowana cena (85%). Poza tym pod uwagę będą brane też warunki dotyczące gwarancji (15%).

Od oferentów oczekuje się posiadania zdolności kredytowej w wysokości minimum 3 mln zł i wpłacenia wadium w wysokości 50 tys. zł. Wymagane doświadczenie to realizacja co najmniej jednego podobnego zamówienia.

W mieście i jego okolicach działają 42 linie obsługiwane przez KM Płock, w tym trzy nocne, a do tego dochodzą też linie okresowe czy świąteczne. Przewoźnik do ich obsługi używa ponad setki pojazdów. Ostatnie płockie zakupy to głównie solarisy, choć na ulicach miasta można spotkać jeszcze kilka ikarusów i jelczy.

O ogłoszonym dwa tygodnie temu przetargu przeczytasz w Monitorze.


Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5