Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

PKP SA z ofertami na remont dworca Jastrząb

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-01-08 09:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

PKP SA z ofertami na remont dworca Jastrząb
mat. PKP SA
PKP SA otworzyły oferty w przetargu na przebudowę dworca Jastrząb przy linii nr 8. O zamówienie ubiega się pięć firm. Jeśli zamawiający znajdzie dodatkowe środki, prace potrwają nieco ponad rok.

Przedmiotem przetargu jest przebudowa dworca Jastrząb, w powiecie szydłowieckim w województwie mazowieckim. Budynek leży przy linii kolejowej nr 8 Warszawa Zachodnia – Kraków Główny. Zatrzymują się tutaj pociągi Kolei Mazowieckich z Radomia do Skarżyska-Kamiennej. Dworzec powstał w 1917 r. i jest ujęty w gminnej ewidencji zabytków. Więcej o zakresie prac wraz z wizualizacjami pisaliśmy tutaj.

Wczoraj (7 stycznia) minął termin składania ofert. O zamówienie ubiega się pięć podmiotów. Firma Krobel ze Starachowic wyceniła prace na 7,558 mln zł brutto, Texom z Krakowa na 8,199 mln zł brutto, T4B z Warszawy na 9,641 mln zł brutto, Merx z Białegostoku na 9,883 mln zł brutto, a PB Pożarski Budownictwo z Białegostoku na 10,595 mln zł brutto.

Wszystkie oferty przekraczają budżet określony na kwotę 5,968 mln zł brutto. Jeśli zamawiający zdecyduje się na zwiększenie środków, o wyborze zdecyduje cena. Na realizację przeznaczono okres 55 tygodni. W czasie prac podróżni będą korzystać z obiektu tymczasowego.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Kto przebuduje dworzec Kraków Swoszowice?

Przestrzeń

Kto przebuduje dworzec Kraków Swoszowice?

Witold Urbanowicz 10 stycznia 2020

Bolesławiec: 10 chętnych na remont dworca. Znajdą się środki?

Przestrzeń

Bolesławiec: 10 chętnych na remont dworca. Znajdą się środki?

Witold Urbanowicz 09 stycznia 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5