Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

PKP SA z ofertami na projekty nowych dworców w Słupsku i Koszalinie

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-07-25 08:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

PKP SA z ofertami na projekty nowych dworców w Słupsku i Koszalinie
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pldworzec w Słupsku
PKP SA otworzyły oferty w przetargu na wykonanie dokumentacji projektowych dla nowych dworców w Koszalinie i Słupsku, które mają zastąpić istniejące, powojenne budynki. Wszystkie oferty mieszczą się w budżecie. O wyborze zdecyduje cena.

Przedmiotem przetargu jest wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy nowych dworców w Słupsku i Koszalinie z podziałem na dwa zadania, oddzielnie dla każdej lokalizacji. Wykonawcy będą też sprawować nadzór autorski nad realizacją prac budowlanych. Więcej o zamówieniu pisaliśmy tutaj.

W piątek (24 lipca) minął termin składania ofert. W sumie na oba zadania PKP SA przeznaczyły budżet w wysokości 4,831 mln zł.

Pierwsze zadanie dotyczy dworca w Słupsku. O zamówienie ubiega się 10 firm, które wyceniły prace na kwotę od 711 tys. zł do 2,152 mln zł brutto. Budżet określono na kwotę 3,540 mln zł. Najtańszą ofertę złożyła spółka Studium z Warszawy.

Drugie zadanie dotyczy z kolei Koszalina. Tutaj również o zamówienie ubiega się dziewięć firm z ofertami na kwoty od 452,6 tys. zł do 977,9 tys. zł. Budżet na to zadanie wynosił 1,291 mln zł brutto. Najtańsza propozycja należy do spółki TBiArchitekci z Gdańska.

Jedynym kryterium wyboru jest cena. W obu przypadkach na realizację zamówienia w zakresie prac projektowych przeznaczono 52 tygodnie. Przewidywany okres realizacji prac budowlanych to 78 tygodni od zawarcia umowy z wykonawcą robót. W czasie ich trwania podróżni będą korzystać z obiektów tymczasowych.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5