Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

PKP SA z kolejnym podejściem do dworców Nidzica, Szczytno i Siemiatycze

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-09-14 15:09
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

PKP SA z kolejnym podejściem do dworców Nidzica, Szczytno i Siemiatycze
mat. PKP SA
PKP SA ogłaszają po raz drugi bądź trzeci przetargi na przebudowę dworców w Siemiatyczach i Szczytnie oraz budowę dworca systemowego w Nidzicy. Poprzednie przetargi nie przyniosły oczekiwanego przez PKP SA rezultatu – złożone oferty przekraczały przewidziane przez zamawiającego budżety.

Jeden z przetargów dotyczy Nidzicy. Obecny budynek dworca ma zostać wyburzony, a jego miejsce zajmie dworzec systemowy. Termin składania ofert mija 19 października. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Na realizację przeznaczono rok, a wartość zamówienia szacowana jest na 11,3 mln zł netto.

Kolejne postępowanie dotyczy dworca w Szczytnie. Projekt zakładał modernizację obiektu dworcowego, budynku WC oraz estetyzację wieży ciśnień. Dodatkowo planowane jest także wyburzenie rampy oraz wykonanie nowego układu funkcjonalno-użytkowego zagospodarowania terenu. Więcej o zakresie prac pisaliśmy przy wcześniejszym przetargu. Termin składania ofert mija 16 października. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Na realizację przeznaczono 54 tygodnie. Wartość zamówienia wynosi 14,3 mln zł netto.

Trzeci powtarzany przetarg zakłada przebudowę dworca w Siemiatyczach. Więcej o zakresie prac pisaliśmy przy wcześniejszym przetargu. Termin składania ofert mija 18 października. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Szacowana wartość prac to 3,9 mln zł netto.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Goleniów z dworcem autobusowo-kolejowym. Kolejne podejście

Przestrzeń

Goleniów z dworcem autobusowo-kolejowym. Kolejne podejście

Witold Urbanowicz 03 września 2018

Pociągi KM i SKM w Pruszkowie dopiero w II poł. października

Przestrzeń

Pociągi KM i SKM w Pruszkowie dopiero w II poł. października

Witold Urbanowicz 13 sierpnia 2018

Białystok: W ciągu kilku tygodni umowa na dworzec

Przestrzeń

Białystok: W ciągu kilku tygodni umowa na dworzec

Witold Urbanowicz 13 sierpnia 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5