Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

PKP SA wybrały wykonawcę przebudowy dworca Bydgoszcz Zachód

Dalej Wstecz
Data publikacji:
09-05-2022
Ostatnia modyfikacja:
24-11-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
PKP SA wybrały wykonawcę przebudowy dworca Bydgoszcz Zachód
mat. PKP SA
PKP SA rozstrzygnęły przetarg na przebudowę dworca Bydgoszcz Zachód. Zamawiający musiał zwiększyć budżet, by wybrać wykonawcę prac budowlanych.

Przetarg zakłada sporą przebudowę niewielkiego budynku. Wejście do dworca w projekcie umieszczono w obrębie wysuniętej w kierunku peronu części budynku – tym samym powstała zadaszona powierzchnia przed poczekalnią. Przewidziano również przearanżowanie wnętrz oraz zagospodarowanie otoczenia. Więcej o pracach (w tym wizualizacje) pisaliśmy przy pierwszym przetargu.

Oferty poznaliśmy po połowie lutego. Wystartowały cztery firmy z ofertami na kwoty od 3,774 mln zł do 6,993 mln zł. Budżet na ten cel wynosił 3,317 mln zł brutto. PKP SA rozstrzygnęły przetarg 4 maja. Wygrało Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD z Torunia z ofertą na kwotę 4,312 mln zł.

Teraz wybór musi się uprawomocnić. Na realizację prac przeznaczono 47 tygodni.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Najnowsze wiadomości:

Kongresy
Konferencje
Seminaria
OFERTY PRACY
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5