Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

PKP SA naprawią dworzec Zduńska Wola Karsznice

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-09-2022
Ostatnia modyfikacja:
02-12-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PKP SA prowadzą zapytanie ofertowe na remont elewacji budynku dworca Zduńska Wola Karsznice. Obiekt nie obsługuje już w tej chwili podróżnych.

Stacja Zduńska Wola Karsznice została otwarta w latach 30. XX w. w ramach magistrali węglowej łączącej Śląsk i porty. Budynek jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Od 2005 r. dworzec nie obsługuje pasażerów –obiekt jest zaadaptowany do innych celów i wykorzystywany przez Lotos Kolej. Sama stacja obsługuje pociągi przede wszystkim sezonowo.

Roboty miałyby polegać na naprawie i malowaniu elewacji. Uzupełnione będą tynki, przewidziano czyszczenie i uzupełnienie okładzin ceramicznych. Zakres prac przewiduje też wymianę bądź konserwację stolarki, a także konserwację i naprawę reliefu z logo PKP i zegara.

Termin składania ofert mija 28 września. Jedynym kryterium wyboru jest cena. Na realizację prac przeznaczono 90 dni od momentu wejścia na plac budowy.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Najnowsze wiadomości:

Kongresy
Konferencje
Seminaria
OFERTY PRACY
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5