Partnerzy serwisu:
Komunikacja

PKM w Gliwicach bez nowych autobusów 12-metrowych

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2018-01-17 12:35
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

PKM w Gliwicach bez nowych autobusów 12-metrowych
fot. Aktron, lic. CC BY-SA 3.0 Wikimedia commons
PKM w Gliwicach pozostaje bez ofert w przetargu na dostawy czterech autobusów o długości 12 metrów. Jednocześnie toczy się także postępowanie na zakup dwunastu autobusów przegubowych.

Przedmiotem przetargu ogłoszonego przez PKM w Gliwicach jest zakup czterech autobusów standardowej długości – od 11,80 m do 12,10 m (dopuszcza się autobus krótszy bądź dłuższy o 10 cm pod warunkiem posiadania homologacji dopuszczającej jego eksploatację na rynku polskim). Autobusy mają pomieścić co najmniej 91 pasażerów, z tego 25% na miejscach siedzących. Na dostawy przeznaczono 185 dni.

Dzisiaj (17 stycznia) minął termin składania ofert. Zamawiający poinformował, że nie wpłynęła żadna oferta. Jednocześnie podał, że na zamówienie planowano przeznaczyć kwotę 4,428 mln zł brutto. W tej sytuacji postępowanie zostało unieważnione.

Jednocześnie toczy się przetarg PKM na dostawy 12 autobusów przegubowych. Postępowanie jest powtórzone – w poprzednim przetargu wystartował jedynie MAN. Jego oferta jednak okazała się zbyt droga dla zamawiającego i przetarg unieważniono.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Gliwice kupują 12 autobusów przegubowych

Komunikacja

Gliwice kupują 12 autobusów przegubowych

Witold Urbanowicz 21 grudnia 2017

MAN za drogi dla Gliwic

Komunikacja

MAN za drogi dla Gliwic

Przemysław Farsewicz 05 grudnia 2017

Gliwice zamawiają cztery autobusy

Komunikacja

Gliwice zamawiają cztery autobusy

Jakub Dybalski 27 listopada 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5