Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

PKM Świerklaniec z jedną ofertą na autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-03-15 15:14
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

PKM Świerklaniec z jedną ofertą na autobusy
fot. Solaris
PKM Międzygminna Spółka Świerklaniec otworzyło oferty w przetargu na dostawy trzech autobusów spalinowych o długości ok. 12 m. O zamówienie ubiega się wyłącznie Solaris.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa trzech sztuk nowych autobusów miejskich o napędzie spalinowym, długości 11,80 do 12,15 m. Rok produkcji musi pokrywać się z rokiem dostawy.

Pojazdy mają pomieścić min. 88 pasażerów, w tym min. 24 na miejscach siedzących. W pojeździe powinny znaleźć się trzy pary drzwi w układzie 2-2-2. Wymagany jest silnik o mocy min. 200 kW. Podłoga powinna być niska na całej długości – z wejściem na wysokości 340 mm. W pojeździe powinny znaleźć się żółte poręcze, min. sześć okien przesuwnych, ogrzewanie wnętrza konwektorami i systemem nagrzewnic, dodatkowe ogrzewanie wodne - niezależny agregat grzewczy o mocy min. 30kW, system informacji pasażerskiej z wyświetlaczami LCD, monitoring.

Dzisiaj (15 marca) minął termin składania ofert. Wystartował jedynie Solaris z ofertą na kwotę 3,635 mln zł brutto. To więcej niż zakładał budżet, określony na kwotę 3,321 mln zł brutto. W zamówieniu założono bardzo krótki czas realizacji – do połowy maja 2021 r.


Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Świerklaniec kupuje nowe autobusy

Komunikacja

Świerklaniec kupuje nowe autobusy

Witold Urbanowicz 03 lutego 2021

Świerklaniec z kolejnymi autobusami Volvo

Komunikacja

Świerklaniec z kolejnymi autobusami Volvo

Witold Urbanowicz 23 sierpnia 2017

Świerklaniec z jedną ofertą na hybrydy

Komunikacja

Świerklaniec z jedną ofertą na hybrydy

Witold Urbanowicz 06 lipca 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5