Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Piotrków Trybunalski na elektrycznych zakupach

Dalej Wstecz
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Data publikacji:
31-10-2022
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

KOMUNIKACJA
Piotrków Trybunalski na elektrycznych zakupach
fot. UM Wejherowo
Miasto Piotrków Trybunalski rozpisało właśnie postępowanie dotyczące dostawy pięciu autobusów elektrycznych klasy maxi.

Piotrków Trybunalski ogłosił przetarg na dostawę pięciu autobusów elektrycznych o długości około 12 metrów. Pojazdy będą użytkowane przez MZK z Piotrkowa. Elektrobusy mają mieścić co najmniej 80 pasażerów z czego minimum 32 na miejscach siedzących. Preferowany układ drzwi to 2:2:2. Pojazdy mają być w pełni niskopodłogowe oraz fabrycznie nowe.

Jednostkę napędową zapełni silnik lub silniki elektryczne o minimalnej mocy 160 kW. W pojazdach znajdzie się również mechanizm rekuperacji. Energia elektryczna niezbędna do zasilania silników będzie magazynowana w akumulatorach, ładowanych zarówno poprzez pantograf jak i złączę plug-in. Na jednym ładowaniu elektrobusy mają przejechać minimum 100 kilometrów.

W elektrobusach znajdzie się klimatyzacja, ogrzewanie oraz system monitoringu wizyjnego, a także system informacji pasażerskiej.

Zamówienie ma zostać zrealizowane w ciągu 14 miesięcy od dnia podpisania umowy. W postępowaniu mogą startować wykonawcy, którzy wykażą, że w ciągu 5 ostatnich lat zrealizowali minimum dwa zamówienia opiewające na dostawę co najmniej 3 nowych autobusów elektrycznych o długości minimum 11 metrów, a pojazdy te były dodatkowo niskopodłogowe.

Oferty można składać do 1 grudnia bieżącego roku, a o wyborze najlepszej oferty zdecydują cena - 60%, okres gwarancji na cały pojazd - 15%, a także zużycie energii elektrycznej - 25%.
Partnerzy działu

Sultof
GMV

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5