Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Piła na autobusowych zakupach. Przetarg na cztery pojazdy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2017-03-30 11:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Piła na autobusowych zakupach. Przetarg na cztery pojazdy
fot. MZK Piła
Piła rozpisała przetarg na dostawę czterech autobusów 12-metrowych. Zamówienie, realizowane w ramach projektu unijnego, ma zostać wykonane w ciągu 135 dni od zawarcia umowy.

Przedmiotem przetargu, prowadzonego przez MZK w Pile, jest dostawa czterech fabrycznie nowych jednoczłonowych autobusów niskopodłogowych. Długość całkowitą określono na przedział 11,8-12,2 m, szerokość mieścić się ma w przedziale 2,4-2,55 m, a wysokość całkowita wraz z urządzeniami klimatyzacyjnymi ustalono na 3,1 m. Autobus musi posiadać co najmniej 90 miejsc, z tego minimum 25 miejsc siedzących i co najmniej 10 dostępnych z poziomu niskiej podłogi. Szczegółowej specyfikacji zamówienia jeszcze nie opublikowano.

Autobusy muszą spełniać co najmniej normy Euro 6 w zakresie emisji CO2 oraz zanieczyszczeń. Pojazdy muszą być wyposażone w zbiornik paliwa o pojemności minimum 240 dm3. Zamawiający wymaga, aby oferowane autobusy charakteryzowały się zużyciem energii maksymalnie 10 368 000 MJ dla przebiegu pojazdu 800 000 km.

Termin składania ofert mija 9 maja. W postępowaniu mogą brać udział firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej jedną dostawę minimum czterech autobusów jednoczłonowych o długości ok. 12-metrów, odpowiadające typowi oferowanym przed producenta w obecnym przetargu. Ponadto wykonawca musi posiadać aktualne certyfikaty ISO serii 9000 i serii 14000, a także wyrazić zgodę na przeprowadzenie kontroli zdolności produkcyjnych lub zdolności technicznych wykonawcy.

Na realizację zamówienia przeznaczono 135 dni. Zakup autobusów jest współfinansowany ze środków unijnych. Piła rozpisała już także inny przetarg na przebudowę 11 przystanków. Toczy się również postępowanie na sześć hybryd.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Piła ogłosiła przetarg na sześć autobusów hybrydowych

Komunikacja

Piła ogłosiła przetarg na sześć autobusów hybrydowych

Jakub Dybalski 21 marca 2017

Piła otrzyma środki na 11 autobusów, w tym sześć hybryd

Prawo & Finanse

Piła otrzyma środki na 11 autobusów, w tym sześć hybryd

Witold Urbanowicz 30 grudnia 2016

Piła chce autobusów hybrydowych

Komunikacja

Piła chce autobusów hybrydowych

Jakub Dybalski 08 lipca 2016

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5