Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Parkowanie i przestrzeń na tegorocznym Kongresie Transportu Publicznego

Dalej Wstecz
Autor:

TOR Konferencje

Data publikacji:
2019-08-12 10:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
TOR Konferencje

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Parkowanie i przestrzeń na tegorocznym Kongresie Transportu Publicznego
fot. UM Poznań
17 października w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się kolejna, ósma już edycja Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta. Jedna z czterech zaplanowanych sesji poświęcona będzie kwestiom parkowania oraz przestrzeni.

Pierwsza z zaplanowanych w tej sesji debat skupi się na funkcjonowaniu stref płatnego parkowania po wejściu w życie zmian w ustawie o drogach publicznych. Zaproszeni eksperci spróbują odpowiedzieć na pytania jak zmiany w ustawie wpłyną na opłaty za parkowanie w strefach, jakie są możliwości w zakresie integracji stref płatnego parkowania i parkingów off-street oraz czy istnieje spójna polityka parkingowa polskich miast.

Podczas kolejnej z dyskusji pojawi się temat tego jak budowane są dziś ulice i jak wpisać chodniki, drogi dla rowerów, zieleń, parkingi, bus pasy i handel w ograniczoną miejską przestrzeń.

Udział w Kongresie jest nieodpłatny po rejestracji i otrzymaniu akredytacji organizatora. Aktualny program i szczegóły rejestracji na stronie www.kongrestransportupublicznego.pl

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5