Partnerzy serwisu:
Mobilność

Parking w Zakopanem od opłacisz w aplikacji SkyCash

Dalej Wstecz
Data publikacji:
20-10-2020
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport Publiczny

Podziel się ze znajomymi:

MOBILNOŚĆ
Parking w Zakopanem od opłacisz w aplikacji SkyCash
fot. SkyCash
Strefa Płatnego Parkowania w Zakopanem od 20 października dostępna jest w aplikacji SkyCash, dzięki czemu postój można opłacić szybko, bezpiecznie i bez konieczności korzystania z parkomatu.

Aplikacja SkyCash daje użytkownikom kilka opcji płatności za parking: parkowanie na czas, na określoną kwotę lub za pomocą funkcji START-STOP. Dzięki temu, użytkownik ma pełną kontrolę nad kosztami oraz czasem, który chce przeznaczyć na parkowanie. Możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w aplikacji sprawia również, że kierowca nie musi korzystać z parkomatu, jeśli chce przedłużyć postój lub zakończyć go wcześniej.

Aby móc szybko i bezpiecznie kupić bilet na wybraną trasę, należy zacząć od zainstalowania aplikacji SkyCash na swoim urządzeniu mobilnym. Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Następny krok to dodanie pojazdu do usługi mobiParking, czyli wpisanie jego nazwy i numeru rejestracyjnego.

Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie oraz zasileniu Portmonetki SkyCash czy dodaniu karty płatniczej trzeba znaleźć dogodne miejsce parkingowe, oznaczyć swoje auto naklejką lub kartką "mobiParking", otworzyć aplikację SkyCash i wejdź w kafelek „mobiParking”, wybrać miasto, w którym się parkuje oraz strefę, w której się znajduje oraz zaznaczyć metodę rozliczenia (START-STOP, na czas lub za kwotę), źródło płatności i kliknąć przycisk "Rozpocznij parkowanie".

Naklejki mobiParking dostępne są w Urzędzie Miasta Zakopane. Wszelkie reklamacje należy kierować do Urzędu Miasta Zakopane: ul. Kościuszki 13, 34-500 Zakopane lub pod adres mailowy office@zakopane.eu. Wykaz parkingów znajdujących się w strefie płatnego parkowania miasta Zakopane, a także obowiązujące opłaty, znajdują się na dedykowanej stronie. 

SkyCash to nie tylko szybkie i wygodne opłacanie postoju w strefach płatnego parkowania, lecz także m.in. możliwość płatności automatycznych na autostradach A4 Katowice–Kraków oraz AmberOne Autostradzie A1 czy też zakupu biletów komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach w Polsce – w tym w Zakopanem.

Przez ostatnie lata, SkyCash stworzył ekosystem pozwalający miastom na integrację transportu miejskiego oraz kolejowego, taksówkowego, jak również innych form transportu pasażerów w obszarach miejskich i podmiejskich. Z usług SkyCash korzystają największe polskie miasta, wśród nich znajdują się: Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin oraz Białystok. Aplikacja posiada ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników. 
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

SkyCash: Pandemia przyspieszyła nasz rozwój

Mobilność

SkyCash: Pandemia przyspieszyła nasz rozwój

Roman Czubiński 05 października 2020

iTaxi dostępne w SkyCash dla firm

Mobilność

iTaxi dostępne w SkyCash dla firm

Redakcja/inf. pras. 17 sierpnia 2020

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

SkyCash: Pandemia przyspieszyła nasz rozwój

Mobilność

SkyCash: Pandemia przyspieszyła nasz rozwój

Roman Czubiński 05 października 2020

iTaxi dostępne w SkyCash dla firm

Mobilność

iTaxi dostępne w SkyCash dla firm

Redakcja/inf. pras. 17 sierpnia 2020

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5