Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Ostrowiec Świętokrzyski znów na zakupach. Tym razem elektrobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-10-29 16:08
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ostrowiec Świętokrzyski znów na zakupach. Tym razem elektrobusy
fot. Solaris
Miasto Ostrowiec Świętokrzyski rozpisało kolejny przetarg na autobusy. Tym razem samorząd kupuje osiem elektrobusów wraz z infrastrukturą do ładowania.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa ośmiu autobusów elektrycznych. Zamawiający wymaga autobusów o długości 11,8-12,2 m, mogących pomieścić min. 74 pasażerów, z czego co najmniej 25% na miejscach siedzących. Zgodnie z zamówieniem pojazd powinien być wyposażony w drzwi w układzie 2-2-2, które otwierają się do wewnątrz. Zamawiający nie opublikował jeszcze specyfikacji zamówienia.

Wykonawca ma też dostarczyć pięć stacji ładowania zajezdniowych. Infrastruktura do ładowania obejmuje trzy podwójne ładowarki stacjonarne, każda o mocy min. 2x40 kW, do ładowania sześciu pojazdów oraz dwie ładowarki szybkiego ładowania, każda o mocy min. 150 kW, do ładowania dwóch pojazdów.

Termin składania ofert mija 1 grudnia. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały co najmniej jedno zamówienie, obejmujące trzy elektrobusy o wartości zamówienia min. 5 mln zł brutto. Podmioty muszą też dysponować odpowiednim personelem z uprawnieniami do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych. O wyborze decydują cena (60%), właściwości techniczne i eksploatacyjne (30%), okres gwarancji (5%), zużycie energii elektrycznej (5%). Na realizację zamówienia przeznaczono 340 dni.

Niedawno Ostrowiec Św. rozstrzygnął przetarg na dostawę sześciu autobusów hybrydowych o długości 12 m. Otwarto oferty w przetargu na dostawę dziewięciu pojazdów z silnikiem diesla.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Ostrowiec Świętokrzyski z dwiema ofertami na autobusy diesla

Komunikacja

Ostrowiec Świętokrzyski z dwiema ofertami na autobusy diesla

Witold Urbanowicz 27 października 2021

Ostrowiec Świętokrzyski zdecydował się na hybrydy

Komunikacja

Ostrowiec Świętokrzyski zdecydował się na hybrydy

Witold Urbanowicz 22 października 2021

Ostrowiec Świętokrzyski z drugim podejściem do autobusów

Komunikacja

Ostrowiec Świętokrzyski z drugim podejściem do autobusów

Witold Urbanowicz 27 września 2021

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5