Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

Ostrowiec Świętokrzyski kupuje nowe autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-07-14 15:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ostrowiec Świętokrzyski kupuje nowe autobusy
fot. MPK Ostrowiec Świętokrzyski
Miasto Ostrowiec Świętokrzyski rozpisało przetarg na zakup dziewięciu autobusów o długości 12 m. Pojazdy mają zostać dostarczone w ciągu niespełna roku od zawarcia umowy.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dziewięciu fabrycznie nowych niskopodłogowych, niskoemisyjnych autobusów wyposażonych w silnik diesla o mocy min. 180 kW. Długość pojazdów określono na 11,8-12,2 m, a pojemność na min. 70 podróżnych, z czego 25% na miejscach siedzących. Wymagany układ drzwi to 2-2-2. Pojazdy mają być dostosowane do 15-letniej eksploatacji. Autobusy będą klimatyzowane.

Termin składania ofert mija 23 sierpnia. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat wykonały co najmniej jedno zamówienie, polegające na dostawie minimum trzech fabrycznie nowych autobusów z silnikiem o napędzie wysokoprężnym o wartości zamówienia nie mniejszej niż 2,5 mln zł brutto.

O wyborze zdecydują cena (60%), właściwości techniczne i eksploatacyjne (35%) oraz okres gwarancji (5%). Pod uwagę brane będzie dziewięć podkryteriów: zużycie paliwa, podatność obsługowa poszycia bocznego, podział szyby przedniej, unifikacja silnika z producentem pojazdu, materiał konstrukcyjny szkieletu ramy podwozia, materiał poszycia zewnętrznego nadwozia, liczba miejsc siedzących dostępnych z poziomu niskiej podłogi, ilość czynnika chłodzącego, wysokość wejścia w drzwiach. Na realizację przeznaczono 330 dni.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Plany Ostrowca Świętokrzyskiego na rozwój. COVID miastu nie straszny

Komunikacja

Plany Ostrowca Świętokrzyskiego na rozwój. COVID miastu nie straszny

Przemysław Farsewicz 04 marca 2021

Ostrowiec Świętokrzyski planuje pozyskać osiem elektryków

Przestrzeń

Ostrowiec Świętokrzyski planuje pozyskać osiem elektryków

Przemysław Farsewicz 19 lutego 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5