Partnerzy serwisu:
Prawo & Finanse

Ostrów Wielkopolski. Autobusy używane mają wzięcie

Dalej Wstecz
Data publikacji:
18-03-2015
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

PRAWO & FINANSE
Ostrów Wielkopolski. Autobusy używane mają wzięcie
fot. Stiopa, lic. CC BY-SA 3.0 plOstrów Wielkopolski
PKS w Ostrowie Wielkopolskim chce w kwietniu rozstrzygnąć przetarg na 17 używanych autobusów turystycznych i międzymiastowych. Okazję będą mieli mniejsi dostawcy, bo zamówienie jest podzielone na sześć części.

PKS w Ostrowie w dokładnej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wymienia oczekiwania wobec autobusów, które – w różnych wersjach – mają mieć od 10 do 12,5 m. W każdym z zadań zamawiający wspomina o kilku (od dwóch do czterech pojazdów) autobusach. W sumie wartość przetargu oceniono na 825 tys. zł.

Tylko w przypadku dwóch pojazdów (zadanie nr 1) chodzi o maszyny zarejestrowane najwcześniej w 2009 r., a w związku z tym minimalny wymóg jeśli chodzi o emisję spalin to norma Euro 4. W pozostałych przypadkach data pierwszej rejestracji może sięgać nawet 2007 r. a wymagana norma to Euro 3.

PKS Ostrów będzie wybierał najlepsze oferty w ramach każdego zadania, a nie całości zamówienia. W praktyce w całości o wyborze będzie decydować cena, której wagę ustalono na 99 proc. Jeden procent oceny oferty będzie stanowiła norma emisji spalin, jaką spełniają proponowane pojazdy.

Oferty można składać do 28 kwietnia.Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Pozostałe z wątku:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5