Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Ostrołęka z przetargiem na 10 autobusów CNG

Dalej Wstecz
Autor:

Jakub Dybalski

Data publikacji:
2020-02-05 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Ostrołęka z przetargiem na 10 autobusów CNG
fot. Briho, lic. CC BY-SA 3.0
Miasto Ostrołęka rozpisało przetarg na 10 nowych autobusów napędzanych sprężonym gazem ziemnym. Na oferty urzędnicy czekają do 10 marca.

Ostrołęka chce kupić 10 autobusów CNG. Miasto nie opublikowało jeszcze specyfikacji zamawianych pojazdów, ale z ogłoszenia o zamówieniu wynika, że będą to pojazdu 12–metrowe. Bo przewidziana suma netto na zamówienie to 11 003 333 zł.

Jak informuje zamawiający, autobusy muszą być pojazdami tej samej marki, wyprodukowanymi przez tego samego producenta. Muszą być fabrycznie nowe i wyprodukowane nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą dostawy. Nie mogą być prototypami.

Wśród kryteriów najważniejszym będzie cena (60 proc. punktów). 15 proc. punktów będzie do uzyskania za warunki gwarancji, a 14 proc. – czyli stosunkowo dużo – za zużycie paliwa wg testu SORT 2. Pozostałe punkty mają związek z kryteriami technicznymi. Poszycie zewnętrzne ścian bocznych autobusu z podziałem pionowym na całej wysokości panelu pasa podokiennego wyceniono na 6 proc. punktów, a szybę przednią składającą się z trzech części (cześć dolna lewa, cześć dolna prawa podzielone w osi pojazdu oraz część górna) na 5 proc. punktów.

Zakup pojazdów jest współfinansowany z funduszy unijnych w ramach zadania „Ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza poprzez zrównoważony rozwój mobilności miejskiej na terenie Ostrołęki”.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Irlandia. ADL z ramową umową na dostawę 600 piętrusów

Komunikacja

Irlandia. ADL z ramową umową na dostawę 600 piętrusów

Jakub Dybalski 31 stycznia 2020

Ząbkowice Śląskie kupiły siedem hybryd od Solarisa

Komunikacja

Ząbkowice Śląskie kupiły siedem hybryd od Solarisa

jd/inf. pras. 30 grudnia 2019

Piła z umową z Solarisem na 13 autobusów

Komunikacja

Piła z umową z Solarisem na 13 autobusów

Jakub Dybalski 02 października 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5