Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
PARTNERZY DZIAŁU


Komunikacja

Nowy Targ kupuje autobusy klasy mini

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-05-22 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Nowy Targ kupuje autobusy klasy mini
fot. Lukas 3z, lic. CC BY-SA 4.0Aut
Gmina Nowy Targ rozpisała przetarg na dostawy dwóch autobusów o długości 7-8 m. To element projektu unijnego związanego z poprawą komunikacji na terenie miasta Nowy Targ oraz gmin Nowy Targ i Szaflary.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 2 autobusów klasy mini ze sprzętem i oprogramowaniem diagnostycznym. Długość pojazdu określono na 7–8 m, a pojemność na 38 pasażerów, w tym 14 na miejscach siedzących (z czego maksymalnie cztery mogą być uchylne). W pojazdach przewidziano silnik o mocy co najmniej 125 kW.

Pojazdy mają być niskopodłogowe, bez stopni w przejściu środkowym lub w jakichkolwiek drzwiach. Wysokość wejścia określono na maks. 340 mm. Autobus powinien posiadać dwoje drzwi pasażerskich, w tym minimum jedne drzwi dwuskrzydłowe z tyłu pojazdu. Wymagania obejmują klimatyzację, bramki liczące ilość pasażerów, monitoring, system sprzedaży biletów z biletomatami i kasownikami.

Termin składania ofert mija 2 lipca. W postępowaniu mogą startować firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat dostarczą co najmniej jeden autobus niskopodłogowy o parametrach długości i pojemności pasażerskiej nie gorszych niż przedmiot zamówienia. O wyborze zadecydują cena (60%), okres gwarancji całopojazdowej (30%) oraz liczba osób jednorazowo przewożonych w pojeździe (10%). Pojazdy mają być dostarczone w ciągu 26 tygodni od podpisania umowy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Tyskie Linie Trolejbusowe z ofertą Solarisa na elektrobusy

Komunikacja

Tyskie Linie Trolejbusowe z ofertą Solarisa na elektrobusy

Witold Urbanowicz 20 maja 2019

Rzeszów z dużym zamówieniem na autobusy CNG

Prawo & Finanse

Rzeszów z dużym zamówieniem na autobusy CNG

Jakub Dybalski 17 maja 2019

Szafuza. Flotę elektrobusów zasili rzeka

Komunikacja

Szafuza. Flotę elektrobusów zasili rzeka

Jakub Dybalski 16 maja 2019

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5