Partner serwisu
Przestrzeń

Nowy przystanek tramwajowy w Zabrzu

Dalej Wstecz
Data publikacji:
26-02-2024
Ostatnia modyfikacja:
26-02-2024
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. pras. UM Zabrze

Podziel się ze znajomymi:

PRZESTRZEŃ
Nowy przystanek tramwajowy w Zabrzu
fot. Paweł Janicki/UM Zabrze
Przystanki tramwajowe „Biskupice Schronisko”, które zostały wybudowane przy nowej siedzibie „Psitula”, zostały od soboty, 24 lutego, włączone do obsługi pasażerskiej. W związku z tym Zarząd Transportu Metropolitalnego wprowadził zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej.

  • Linia tramwajowa nr 2 – wprowadzenie korekty rozkładu jazdy na dni robocze oraz dni wolne od pracy na trasie Bytom Plac Sikorskiego – Gliwice Zajezdnia polegającej na wprowadzeniu do obsługi pasażerskiej dwukierunkowego przystanku „Biskupice Schronisko”.
  • Linia tramwajowa nr 5 – wprowadzenie korekty rozkładu jazdy na dni robocze oraz dni wolne od pracy na trasie Bytom Płac Sikorskiego – Zaborze Pętla polegającej na wprowadzeniu do obsługi pasażerskiej dwukierunkowego przystanku „Biskupice Schronisko”.
  • Linia tramwajowa nr 30 – wprowadzenie korekty rozkładu jazdy na dni robocze oraz soboty na trasie Bytom Plac Sikorskiego – Biskupice Pętla polegającej na wprowadzeniu do obsługi pasażerskiej dwukierunkowego przystanku „Biskupice Schronisko”.

Jednocześnie miasto informuje, że w związku z włączeniem do obsługi pasażerskiej przystanku tramwajowego „Biskupice Schronisko”, wprowadzone zostaną korekty w funkcjonowaniu pociągów zjazdowych i wyjazdowych dla rozkładów jazdy linii tramwajowych 9, 17, 56.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5