Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Nowy prezes EvoBus Polska: Transport zmienia się bardzo szybko

Dalej Wstecz
Autor:

jd/inf. pras.

Data publikacji:
2018-01-22 12:22
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Nowy prezes EvoBus Polska: Transport zmienia się bardzo szybko
fot. EvoBus Polska
– Nie tylko nasze produkty, ale także cała oferta i sposób działania muszą wyprzedzać zmiany, jakie zachodzą w transporcie – mówi Artur Konarski, nowy szef EvoBus Polska, który w marcu zastąpi na tym stanowisku Antonio Cavottę. EvoBus to część koncernu Daimler Mercedes–Benz zajmująca się produkcją i sprzedażą autobusów.

Nowy szef EvoBus Polska od prawie 20 lat pracuje w koncernie Daimler. Wcześniej był dyrektorem Działu Produktu i Marketingu Mercedes-Benz Cars Polska.

EvoBus, według danych za 2016 r., jest drugim po Solarisie dostawcą nowych miejskich autobusów w Polsce. Ostatnio przetargi, dzięki którym na ulice polskich miast trafią mercedesy, rozstrzygnięto m.in. w Krakowie, w Zielonej Górze i w Bydgoszczy, a do Warszawy trafiło 80 autobusów w ramach leasingu dla MZA.

– Pracę dla koncernu Daimler rozpocząłem 18 lat temu w polskiej spółce zajmującej się importem i dystrybucją samochodów oraz części Mercedes-Benz, Fuso i smart. Doświadczenie zawodowe zbierałem w wielu obszarach, począwszy od pracy w dziale logistyki, przy tworzeniu CRM, poprzez prowadzenie Działu Szkoleń i zarządzanie Działem Rozwoju Sieci Dealerskiej, aż do szefa Działu Produktu i Marketingu Mercedes-Benz Cars. Wiele z moich zadań polegało na proponowaniu i wprowadzaniu zmian w organizacji czy sposobie pracy, które ułatwiały klientom poznanie oferty Mercedes-Benz oraz wyjaśniały zalety naszych produktów i usług w sposób dopasowany do oczekiwań klientów – tłumaczy Konarski.

– EvoBus Polska jest organizacją cenioną przez klientów za produkty, usługi i profesjonalizm pracowników. W moim przekonaniu to silna i niezmiernie istotna baza rozwoju. Przyszłość wynikać będzie przede wszystkim ze zmian naszego otoczenia. Zmiany w transporcie, i tym samym w wymaganiach naszych klientów, które spowodują takie trendy jak urbanizacja, digitalizacja czy coraz ostrzejsze normy środowiskowe, z pewnością będą duże i w moim przekonaniu nastąpią szybko. Dla EvoBus Polska oznacza to, że nie tylko nasze produkty, ale także cała oferta i sposób działania muszą wręcz wyprzedzać te zmiany, aby w maksymalnym stopniu wspierać naszych klientów w rozwoju ich biznesu. To jest mój cel – dodaje.

– Jestem dumny z tego, co udało nam się razem, jako zespołowi, osiągnąć – mówi z kolei Cavotta, który z polskim oddziałem Evobusa żegna się po pięciu latach szefowania. – Rekordowe wyniki ostatnich lat stanowią tylko jedną stronę medalu. Moi pracownicy wiedzą, że o wiele ważniejszy od wyników jest dla mnie sposób, w jaki współdziałamy ze sobą i naszymi partnerami biznesowymi – chwali się.

– Po 18 latach pracy w koncernie Daimler postanowiłem podążyć inną ścieżką i zmieniłem branżę. Wrócę do Niemiec i pomogę w rozkręcaniu biznesu z zakresu ochrony środowiska i nowych, zielonych technologii. Mam nadzieję, że niebawem spotkam ludzi, których tutaj zostawiam, gdyż jako fan autobusów zamierzam pojawiać się na branżowych targach – zapowiada.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Zielona Góra z elektrykami Ursusa i przegubami Mercedesa

Komunikacja

Zielona Góra z elektrykami Ursusa i przegubami Mercedesa

Witold Urbanowicz 10 października 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5