Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

Nowe stroje służbowe gdańskich motorniczych i kierowców

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2022-05-17 11:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa GAiT

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Nowe stroje służbowe gdańskich motorniczych i kierowców
fot. GAiT
Błękitne koszule z haftem „Gdańskie Autobusy i Tramwaje”, dla panów – granatowe krawaty, dla pań – granatowe apaszki. Zgodnie z zapowiedzią, spółka GAiT wprowadza ujednolicony strój służbowy dla prowadzących pojazdy. W ciągu najbliższego miesiąca wszyscy kierowcy i motorniczowie GAiT wyposażeni zostaną w nowe elementy garderoby.

Nowy strój służbowy prowadzących pojazdy GAiT to: błękitne koszule z haftem „Gdańskie Autobusy i Tramwaje”, dla panów – granatowe krawaty oraz spinki do krawatów, dla pań – granatowe apaszki wraz z klamrami do apaszek.

– Zależy nam na identyfikacji wizualnej prowadzących pojazdy GAiT – mówi Maciej Lisicki, prezes spółki Gdańskie Autobusy i Tramwaje. – Zdecydowaliśmy się na wariant najbardziej ekonomiczny, czyli wprowadzenie najważniejszych z punktu widzenia identyfikacji i pełnionej funkcji elementów garderoby. Koszula z haftem „Gdańskie Autobusy i Tramwaje”, krawat, apaszka to elementy najbardziej wyeksponowane i widoczne dla korzystających z komunikacji miejskiej. Co istotne, wprowadzenie ujednoliconych elementów stroju służbowego jest ważne nie tylko z punktu widzenia pasażera, ale także samych prowadzących pojazdy. Identyfikacja wizualna kierowcy, czy motorniczego przywodzi skojarzenie osoby będącej „na służbie”, co przekłada się na większy respekt do prowadzących i ich bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że nowy ujednolicony wizerunek prowadzących pojazdy GAiT spotka się z pozytywnym odbiorem naszych pasażerów – dodaje prezes GAiT.

W ciągu najbliższych dni rozpocznie się wydawanie nowych elementów garderoby prowadzącym pojazdy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Warszawa: Od listopada kontrolerzy biletów w umundurowaniu

Przestrzeń

Warszawa: Od listopada kontrolerzy biletów w umundurowaniu

Witold Urbanowicz 24 października 2017

Warszawa ubiera kontrolerów w „mundury”

Komunikacja

Warszawa ubiera kontrolerów w „mundury”

Witold Urbanowicz 31 stycznia 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5