Partnerzy serwisu:
Komunikacja

Nowa myjnia autobusowa SULTOF TYTAN w MZK Oświęcim

Dalej Wstecz
Partner działu

Sultof

Data publikacji:
27-04-2023
Ostatnia modyfikacja:
27-04-2023
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport Publiczny

Podziel się ze znajomymi:

W marcu zakończyliśmy montaż nowej myjni automatycznej w MZK Oświęcim.

Zainstalowane urządzenia to myjnia portalowa SULTOF TYTAN wykonana ze stali nierdzewnej. Ten flagowy produkt SULTOF cieszy się uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem ze strony klientów, ze względu na swoją trwałość i niezawodność oraz elastyczne programowanie, dające możliwość dostosowania programów mycia do indywidualnych potrzeb, takich jak specyficzne lustra, omijanie stref wrażliwych itp.
Nowa myjnia współpracuje z urządzeniem do recyklingu wody Bioclean należącym do opracowanego przez SULTOF pakietu rozwiązań pod wspólną nazwą EKO-TECH, służących oszczędności wody i energii, a także ograniczeniu zużycia środków chemicznych. Bioclean pozwala na powtórne wykorzystanie do 90% wody zużywanej na myjni.

Firma SULTOF Sp. z o.o. producent nowoczesnych rozwiązań do mycia taboru autobusowego. Na przestrzeni kilkunastu ostatnich miesięcy przekazaliśmy klientom do użytkowania kilka nowoczesnych myjni autobusowych. Z nowych urządzeń mogą już korzystać firmy komunikacyjne w Kleszczewie, Stargardzie, Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Starachowicach.
Poza MZK Oświęcim, w tym roku czeka nas jeszcze instalacja myjni w Czechowicach-Dziedzicach.
Nasze myjnie pracują w ponad 50 przedsiębiorstwach komunikacyjnych w całej Polsce, co czyni nas liderem w tym segmencie rynku.

Dlaczego tak wielu Właścicieli flot autobusowych obsługujących komunikację miejską i międzymiastową stawia na współpracę z nami?
Odpowiedź jest prosta – decyduje o tym szeroka oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta, nowoczesność, trwałość i niezawodność naszych produktów,
a także profesjonalna obsługa posprzedażowa świadczona w ramach firmowej sieci serwisowej.
Dobór urządzeń jest uzależniony przede wszystkim od wymaganej przepustowości oraz posiadanej infrastruktury, ale w praktyce ważne są również wcześniejsze doświadczenia
z eksploatacji starszego modelu myjni, przyzwyczajenia kierowców oraz oczywiście budżet.
Bywa, że dostępna infrastruktura, ze względu na wymiary, nie pozwala na instalację standardowych modeli myjni. W takich sytuacjach jesteśmy w stanie „uszyć myjnię” na wymiar zmieniając jej gabaryty, konstrukcję i dostosowując oprogramowanie.

Podstawowa oferta myjni autobusowych SULTOF zawiera myjnię automatyczną TYTAN służącą do dokładnego mycia stacjonarnego oraz myjnię EXPRES do szybkiego mycia przejazdowego.
Należy zaznaczyć, że myjnia portalowa SULTOF TYTAN może być konfigurowana jako pojedynczy portal, a także w wersji Tandem – dwa portale na jednym torze lub Trident – trzy portale na jednym torze. Liczba portali wpływa oczywiście na czas mycia – przy trzech poniżej 2 minut na umycie autobusu przegubowego.
Z kolei, dla mniejszych flot lub w miejscach gdzie wymiary hali nie pozwalają na montaż długiego torowiska do mycia w trybie stacjonarnym, interesującym rozwiązaniem wydaje się TYTAN STOP&GO, gdzie przód i tył myte są podczas chwilowego zatrzymania autobusu, a boki przejazdowo.
Taka elastyczność rozwiązań sprzętowych pozwalam nam zaproponować optymalne rozwiązanie dla każdego klienta. Dotyczy to również opcji dodatkowych takich jak mycie chemiczne, mycie ciśnieniowe, mycie podwozia czy woskowanie i płukanie wodą osmotyczną oraz wykorzystanie systemu recyklingu.
Mamy na swoim koncie również tak szczególne realizacje jak produkcja myjni i jej instalacja dostosowane do dyrektywy ATEX dla stref niebezpiecznych.

Jako producent i twórca oprogramowania do myjni, jesteśmy w stanie dostosować programy mycia do specyficznych wymagań użytkownika – może chodzić np. o nietypowe lub nowe pojazdy we flocie klienta, konieczność omijania określonych stref podczas mycia itp. Również sterowanie myjni w zakresie monitoringu i diagnostyki pracy, wizualizacji procesów i komunikatów - może być dostosowane do wymagań użytkownika.

SULTOF jest również dostawcą szerokiej gamy produktów chemicznych używanych do mycia i pielęgnacji. Produkty te sprzedawane są pod własną marką.

Instalacja myjni jest uwieńczeniem długiego procesu inwestycyjnego obejmującego projekt, wszystkie niezbędne zgody oraz prace budowlane. Jako jedni z nielicznych na rynku, przygotowujemy szczegółowy wsad technologiczny dla projektantów oraz monitorujemy i kontrolujemy zgodność z wytycznymi na etapie wykonawczym.

SULTOF Sp. z o.o. to firma z 30-letnim doświadczeniem. Sukces rynkowy zawdzięczamy wysiłkowi włożonemu w stworzenie ponadprzeciętnych produktów i staraniom, aby zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi.
Tak duża liczba instalacji w przedsiębiorstwach komunikacyjnych w całej Polsce potwierdza, że nasza praca jest doceniana.
Partner działu

Sultof

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Nowa myjnia autobusowa SULTOF TYTAN

Komunikacja

Nowa myjnia autobusowa SULTOF TYTAN

art. sponsorowany 29 maja 2023

Myjnia SULTOF umyje polski autobus wodorowy

Komunikacja

Myjnia SULTOF umyje polski autobus wodorowy

art. sponsorowany 03 stycznia 2023

MPK Rzeszów zmodernizuje myjnię autobusową

Komunikacja

MPK Rzeszów zmodernizuje myjnię autobusową

Redakcja/inf. pras. 02 sierpnia 2022

Dwie nowe myjnie SULTOF myją już tramwaje w Poznaniu

Komunikacja

Zobacz również:

Nowa myjnia autobusowa SULTOF TYTAN

Komunikacja

Nowa myjnia autobusowa SULTOF TYTAN

art. sponsorowany 29 maja 2023

Myjnia SULTOF umyje polski autobus wodorowy

Komunikacja

Myjnia SULTOF umyje polski autobus wodorowy

art. sponsorowany 03 stycznia 2023

MPK Rzeszów zmodernizuje myjnię autobusową

Komunikacja

MPK Rzeszów zmodernizuje myjnię autobusową

Redakcja/inf. pras. 02 sierpnia 2022

Dwie nowe myjnie SULTOF myją już tramwaje w Poznaniu

Komunikacja

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Rynek Kolejowy
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5