Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

MZK Koszalin chce kupić siedem autobusów MAXI

Dalej Wstecz
Autor:

Emilia Derewienko

Data publikacji:
2018-02-27 12:36
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
Transport-Publiczny.pl

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MZK Koszalin chce kupić siedem autobusów MAXI
fot. Michał Szymajda
Kolejny przetarg na autobusy MAXI, tym razem w Koszalinie. Miejski Zakład Komunikacji ogłosił postępowanie na zakup i dostawę siedmiu niskopodłogowych pojazdów typu MAXI wraz z dokumentacją techniczną i sprzęt diagnostyczny. Na oferty zamawiający czeka do 6 kwietnia 2018 roku.

Zamówienie polega na sprzedaży i dostawie siedmiu sztuk fabrycznie nowych, niskoemisyjnych i niskopodłogowych autobusów o długości całkowitej 12 m do wykonywania przewozów w komunikacji miejskiej. Wraz z pojazdami, zwycięzca przetargu dostarczy dokumenty umożliwiające dopuszczenie autobusu do ruchu, dokumentację techniczną pojazdów oraz sprzęt diagnostyczny.

MZK Koszalin ma zamiar wydać na zakup siedmiu pojazdów nie więcej niż 6,79 mln zł. Przy wyborze najkorzystniejszej oferty zamawiający będzie kierował się kryterium ceny (80%), właściwości techniczno-eksploatacyjne (17%) i koszty zużycia energii (3%). Oferenci będą zobowiązani uiścić wadium w postaci 180 tys. zł.

To nie koniec zmian w Koszalinie. W grudniu 2018 roku ma zakończyć się budowa centrum przesiadkowego „Koszalin-Wąwozowa” wraz z infrastrukturą systemu Bike&Ride z 50 stanowiskami, a także miejsca „parkuj i jedź” dla osób, które zechcą przesiadać się z samochodów na komunikację miejską lub rowerową. Wartość przedsięwzięcia oszacowano na ponad 4,2 mln zł. RPO WZ 2014-2020 wesprze inwestycję kwotą prawie 2,8 mln zł.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Łomianki: Gmina zamawia dwa autobusy elektryczne

Komunikacja

Łomianki: Gmina zamawia dwa autobusy elektryczne

Emilia Derewienko 27 lutego 2018

Centrum Przesiadkowe w Chorzowie może być trzy razy lepsze

Przestrzeń

Centrum Przesiadkowe w Chorzowie może być trzy razy lepsze

Jakub Madrjas 27 lutego 2018

MPK Świdnica wymienia czwartą część taboru

Komunikacja

MPK Świdnica wymienia czwartą część taboru

Jakub Dybalski 29 maja 2017

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5