Partnerzy serwisu:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!
Przestrzeń

MZK Biała Podlaska chce wyleasingować dwa autobusy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-07-13 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MZK Biała Podlaska chce wyleasingować dwa autobusy
fot. MZK Biała Podlaska
Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej ogłosił przetarg na czteroletni leasing operacyjny dwóch autobusów na olej napędowy. Przewidziano też możliwość wykupu pojazdów po tym okresie.

Przedmiotem przetargu jest dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu dwóch nowych autobusów miejskich. Szacowana wartość zamówienia to 2,067 mln zł netto. Opłatę wstępną netto określono na 30% wartości początkowej pojazdu.

Zamawiający wymaga autobusów o długości 10,1-10,6 m, które pomieszczą min. 80 pasażerów, z czego 18-21 na miejscach siedzących. Autobus ma posiadać płaską podłogę na całej długości z wejściem na wysokości 320 mm. Dopuszczalne układy drzwi to 2-2-2 lub 1-2-2. Wymagany jest silnik o mocy 180-220 kW. We wnętrzu przewidziano klimatyzację, porty USB do ładowania urządzeń mobilnych, monitoring, tablice informacji pasażerskiej LCD i LED, kasowniki, system informacji dźwiękowej.

Termin składania ofert mija 17 sierpnia. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat zrealizowały dostawę lub dostawy co najmniej dwóch fabrycznie nowych niskopodłogowych autobusów komunikacji miejskiej z silnikami diesla spełniającymi normę czystości spalin Euro 6.

O wyborze decydują cena (60%), ocena rozwiązań technicznych (20%), warunki gwarancji (10%), termin dostawy (10%). Pod uwagę brane będą zastosowanie rozwiązań w zakresie wytrzymałości konstrukcji nośnej, liczba miejsc siedzących dostępnych z poziomu niskiej podłogi, układ wylotu spalin, skrzynia biegów, materiał konstrukcyjny szkieletu nadwozia i ramy. Na dostawy przeznaczono sześć miesięcy.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Do Białej Podlaskiej pojadą Scanie

Komunikacja

Do Białej Podlaskiej pojadą Scanie

Witold Urbanowicz 01 sierpnia 2018

Biała Podlaska: Scania dostarczy autobusy na biodiesel?

Komunikacja

Biała Podlaska: Scania dostarczy autobusy na biodiesel?

Witold Urbanowicz 11 lipca 2018

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5