Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

Myjnie autobusowe – warto postawić na jakość produktu i serwis

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
2021-11-04 09:00
Tagi:
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
inf. prasowa Sultof

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

Myjnie autobusowe – warto postawić na jakość produktu i serwis
fot. Sultof
Oczywistym standardem przyjaznej i atrakcyjnej komunikacji jest czysty tabor. Obecnie żadne przedsiębiorstwo komunikacyjne nie obejdzie się bez nowoczesnej myjni, dostosowanej do specyficznych uwarunkowań lokalnych i taborowych. Firma Sultof, mająca 30-letnie doświadczenie, oferuje różne rodzaje myjni, a także urządzenia „szyte na miarę”.

Firma Sultof jest producentem nowoczesnych rozwiązań do mycia taboru autobusowego.– Nasze myjnie pracują w ponad 50 przedsiębiorstwach komunikacyjnych w całej Polsce, co czyni nas liderem w tym segmencie rynku. Dlaczego tak wielu właścicieli flot autobusowych obsługujących komunikację miejską i międzymiastową stawia na współpracę z nami? Odpowiedź jest prosta – decyduje o tym szeroka oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego klienta, nowoczesność, trwałość i niezawodność naszych produktów, a także profesjonalna obsługa posprzedażowa świadczona w ramach firmowej sieci serwisowej – mówi Paweł Jędrzejewski z działu marketingu i sprzedaży firmy Sultof.

Dobór urządzeń jest uzależniony przede wszystkim od wymaganej przepustowości oraz posiadanej infrastruktury, ale w praktyce ważne są również wcześniejsze doświadczenia z eksploatacji starszego modelu myjni, przyzwyczajenia kierowców oraz oczywiście budżet. Bywa, że dostępna infrastruktura, ze względu na wymiary, nie pozwala na instalację standardowych modeli myjni. – W takich sytuacjach jesteśmy w stanie „uszyć myjnię” na wymiar, zmieniając jej gabaryty, konstrukcję i dostosowując oprogramowanie. Podstawowa oferta myjni autobusowych Sultof zawiera myjnię automatyczną Tytan służącą do dokładnego mycia stacjonarnego oraz myjnię Expres do szybkiego mycia przejazdowego – dodaje Jędrzejewski.

Myjnia portalowa Sultof Tytan może być konfigurowana jako pojedynczy portal, a także w wersji Tandem – dwa portale na jednym torze lub Trident – trzy portale na jednym torze. Liczba portali wpływa oczywiście na czas mycia – przy trzech czas ten wynosi poniżej 2 minut na umycie autobusu przegubowego.

Z kolei, dla mniejszych flot lub w miejscach gdzie wymiary hali nie pozwalają na montaż długiego torowiska do mycia w trybie stacjonarnym, interesującym rozwiązaniem wydaje się Tytan Stop&Go, gdzie przód i tył myte są podczas chwilowego zatrzymania autobusu, a boki przejazdowo.

– Taka elastyczność rozwiązań sprzętowych pozwalam nam zaproponować optymalne rozwiązanie dla każdego klienta. Dotyczy to również opcji dodatkowych takich jak mycie chemiczne, mycie ciśnieniowe, mycie podwozia czy woskowanie i płukanie wodą osmotyczną oraz wykorzystanie systemu recyklingu. Mamy na swoim koncie również tak szczególne realizacje jak produkcja myjni i jej instalacja dostosowane do dyrektywy ATEX dla stref niebezpiecznych – mówi – mówi Paweł Jędrzejewski z działu marketingu i sprzedaży firmy Sultof.

– Jako producent i twórca oprogramowania do myjni, jesteśmy w stanie dostosować programy mycia do specyficznych wymagań użytkownika – może chodzić np. o nietypowe lub nowe pojazdy we flocie klienta, konieczność omijania określonych stref podczas mycia itp. Również sterowanie myjni w zakresie monitoringu i diagnostyki pracy, wizualizacji procesów i komunikatów – może być dostosowane do wymagań użytkownika – dodaje przedstawiciel firmy. Sultof jest również dostawcą szerokiej gamy produktów chemicznych używanych do mycia i pielęgnacji. Produkty te sprzedawane są pod własną marką.

Instalacja myjni jest uwieńczeniem długiego procesu inwestycyjnego obejmującego projekt, wszystkie niezbędne zgody oraz prace budowlane. – Jako jedni z nielicznych na rynku, przygotowujemy szczegółowy wsad technologiczny dla projektantów oraz monitorujemy i kontrolujemy zgodność z wytycznymi na etapie wykonawczym – wskazuje Jędrzejewski.

– Sultof to firma z 30-letnim doświadczeniem. Sukces rynkowy zawdzięczamy wysiłkowi włożonemu w stworzenie ponadprzeciętnych produktów i staraniom, aby zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi. Tak duża liczba instalacji w przedsiębiorstwach komunikacyjnych w całej Polsce potwierdza, że nasza praca jest doceniana – stwierdza Paweł Jędrzejewski.
Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Olsztyn nie mówi nie opcji na Panoramy i negocjuje więcej czasu na decyzję

Komunikacja

Olsztyn nie mówi nie opcji na Panoramy i negocjuje więcej czasu na decyzję

Przemysław Farsewicz 03 listopada 2021

Nowoczesne rozwiązania myjniowe dla taboru tramwajowego

Komunikacja

Nowoczesne rozwiązania myjniowe dla taboru tramwajowego

inf. prasowa 07 września 2021

Czyste autobusy i tramwaje wymagają myjni szytych na miarę

Przestrzeń

Czyste autobusy i tramwaje wymagają myjni szytych na miarę

Witold Urbanowicz 21 lipca 2021

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5