Partnerzy serwisu:
PARTNER DZIAŁU


Komunikacja

MPK Wrocław z ofertami na smarownice na pętlach tramwajowych

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2021-05-12 16:21
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MPK Wrocław z ofertami na smarownice na pętlach tramwajowych
fot. MPK Wrocław
MPK Wrocław otworzył oferty na montaż smarownic na kilku pętlach tramwajowych. Dzięki temu ma być ciszej, a do tego tramwaje mają w mniejszym stopniu zużywać torowisko.

Przedmiotem przetargu jest montaż smarownic na kilku pętlach tramwajowych. Dzięki urządzeniom tramwaje mają ciszej pokonywać łuki, do tego w mniejszym stopniu zużywając infrastrukturę. Stosowany ma być biodegradowalny smar.

Urządzenia, na który rozpisano przetarg, mają pojawić się na pętlach:
  • Leśnica – smarownica jednotorowa,
  • Kromera – smarownica dwutorowa,
  • Sępolno – smarownica jednotorowa oraz smarownica dwutorowa,
  • Księże Małe – smarownica jednotorowa,
  • Klecina – smarownica dwutorowa,
  • Oporów – smarownica jednotorowa oraz smarownica dwutorowa.

Dzisiaj (12 maja) minął termin składania ofert. Swoje propozycje złożyły trzy podmioty. LWZ z Żórawiny zaproponowało 425,3 tys. zł brutto, Rail Tech Papla z Bielska-Białej – 466,2 tys. zł, a M&MR Trading z Gdyni – 733,5 tys. zł. Budżet określono na 492 tys. zł brutto.

O wyborze decydują cena (60%), okres gwarancji (30%), skrócony termin wykonania zamówienia (10%). Wszystkie podmioty zaoferowały wykonanie zamówienia w ciągu 120 dni od podpisania umowy, a dwa pierwsze gwarancję wydłużoną do 60 dni.

Smarownice zamontowano już pilotażowo na pętli Tarnogaj oraz na nowo wyremontowanym torowisku na skrzyżowaniu ul. Kołłątaja/Peronowej/Piłsudskiego. W ramach prac torowych w ciągu ulicy Olszewskiego smarownice pojawią się w tym roku na pętli Biskupin.

Podziel się z innymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5