Partnerzy serwisu:
Komunikacja

MPK Wrocław szuka przewoźnika z 30 autobusami

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2019-07-19 15:16
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MPK Wrocław szuka przewoźnika z 30 autobusami
fot. MPK Wrocław
MPK Wrocław po raz kolejny szuka podwykonawcy, który świadczyłby usługę przewozową z wykorzystaniem 30 autobusów. Usługa miałaby być świadczona do 2025 r.

Przedmiotem przetargu, ogłoszonego przez MPK Wrocław, jest świadczenie przez usługi przewozowej na terenie Wrocławia i gmin ościennych przy wykorzystaniu 18 autobusów jednoczłonowych, w tym 2 rezerwowych, oraz 12 autobusów przegubowych, w tym 2 rezerwowych. Umowa miałaby obowiązywać do 28 lutego 2025 r. Szacowana wartość umowy to 115,5 mln zł netto. Na razie nie opublikowano specyfikacji zamówienia.

Termin składania ofert mija 21 sierpnia. Startować mogą firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat świadczyły bądź świadczą usługę przewozową przez co najmniej 12 kolejnych miesięcy o łącznej wielkości prac przewozowej min. 1,7 mln wozokilometrów.

To już kolejny przetarg na podwykonawcę MPK. Poprzedni obejmował jednak 40 autobusów. Postępowanie zostało unieważnione, gdyż wszystkie oferty przekraczały budżet zamawiającego.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5