Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

MPK Wrocław szuka firm do konserwacji torowisk i sieci trakcyjnej

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-11-10 15:30
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MPK Wrocław szuka firm do konserwacji torowisk i sieci trakcyjnej
fot. MPK Wrocław
MPK Wrocław rozpisało postępowanie na konserwację torów i zwrotnic tramwajowych w mieście. Zamówienie obejmuje okres od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2023 r. Oddzielnie przedsiębiorstwo szuka firmy, która zajmie się konserwacją sieci trakcyjnej.

Zamówienie dotyczące konserwacji torów i zwrotnic podzielone jest na dwa obszary. Termin składania ofert mija 11 grudnia. W każdej z części o wyborze zdecydują cena (60%) i okres gwarancji (40%). Firmy muszą posiadać co najmniej 16 pracowników na stanowiskach robotniczych, w tym sześciu spawaczy oraz trzy osoby posiadające uprawnienia SEP. Zamówienie obejmuje lata 2021-2023.

Oddzielnie MPK poszukuje wykonawców, którzy będą odpowiedzialni za konserwację i utrzymanie w pełnej sprawności technicznej sieci trakcyjnej tramwajowej i wyposażenia towarzyszącego w przyszłym roku. Zadanie obejmuje też dodatkowe prace: malowanie 50 słupów bez piaskwoania i dziesięciu z piaskowaniem. W ramach opcji zamówieni\e może być rozszerzone o lata 2022 i 2023.

Termin składania ofert mija 25 listopada. Firmy muszą dysponować co najmniej trzema samochodami wieżowymi przystosowanymi do poruszania się po torowisku, dwoma samochodami dostawczymi, jednym podnośnikiem, jednym laboratorium pomiarowym, 12 monterami z uprawnieniami SEP. O wyborze decydują cena (60%), utrzymanie we wskazanym miejscu dodatkowego pogotowia sieciowego (10%) oraz okres gwarancji na naprawy awaryjne (30%).

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również
Nowa twarz wrocławskich tramwajów Škody

Przestrzeń

Nowa twarz wrocławskich tramwajów Škody

Witold Urbanowicz 05 listopada 2020

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5