Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

MPK Wrocław bierze się za wymianę rozjazdów

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-03-09 16:54
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MPK Wrocław bierze się za wymianę rozjazdów
fot. GSV
MPK Wrocław, które od niedawna zajmuje się utrzymaniem wrocławskich torowisk tramwajowych, rozpisało serię przetargów na wymianę rozjazdów z krzyżownicami. Pracami objętych zostanie pięć skrzyżowań.

Jeden z przetargów, ogłoszonych w zeszłym miesiącu, dotyczy wymiany dwutorowego rozjazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ul. Piotra Skargi i ul. Teatralnej (rozjazd od ul. Kołłątaja). Kolejne postępowanie dotyczy skrzyżowania ul. Podwale i ul. Świdnickiej – dwutorowy rozjazd od strony pl. Teatralnego. Termin składania ofert mija 16 marca.

Trzy postępowania ruszyły w tym miesiącu. Jedno z nich dotyczy rozjazdu dwutorowego podwójnego i dwutorowego pojedynczego na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i ul. Świdnickiej, znajdujących się w ciągu Piłsudskiego. Kolejne obejmuje wymianę rozjazdu dwutorowego pojedynczego na skrzyżowaniu ul. Podwale i ul. Sądowej – od ul. Muzealnej. Ostatnie z postępowań dotyczy rozjazdu i skrzyżowania torowego na pl. Dominikańskim - rozjazd od strony ul. Św. Katarzyny. Termin składania ofert mija 6 kwietnia.

We wszystkich przypadkach zdecydują o wyborze zdecydują cena (60%), okres realizacji (10%) oraz gwarancja (30%). Na realizację prac przeznaczono maksymalnie trzy miesiące.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5