Partnerzy serwisu:
Przestrzeń

MPK Wrocław bierze się za kolejne rozjazdy

Dalej Wstecz
Autor:

Witold Urbanowicz

Data publikacji:
2020-06-03 17:44
Tagi:
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

facebookLogolinkedInLogolinkedInLogo
emailLogowykopLogogooglePlusLogo

 

MPK Wrocław bierze się za kolejne rozjazdy
fot. MPK Wroclaw
MPK Wrocław rozpisało przetargi na dokumentację projektową dla wymiany kilku wyeksploatowanych rozjazdów. Przedsiębiorstwo od kilku miesięcy opiekuje się infrastrukturą tramwajową, co przekłada się na zwiększoną liczbę zadań i postępowań przetargowych.

Przedmiotem jednego z przetargów jest opracowanie dokumentacji projektowej wykonawczej dla wymiany rozjazdów z podziałem na trzy części. Jedna z nich dotyczy rozjazdu al. Hallera i Powstańców Śląskich (rozjazd od al. Hallera). Kolejna część to dwa rozjazdy na skrzyżowaniu ul. Powstańców Śląskich i al. Hallera (rozjazdy w u. Powstańców Śląskich), a ostatnia – rozjazdu na skrzyżowaniu al. Hallera i Grabiszyńskiej (rozjazd od al. Hallera).

Drugi przetarg również jest podzielony na trzy części. Pierwsza dotyczy dokumentacji dla wymiany rozjazdu w węźle ul. Piotra Skargi – ul. Teatralna (rozjazd od placu Dominikańskiego), druga – rozjazdu na skrzyżowaniu ul. Kazimierza Wielkiego – ul Krupnicza (rozjazd od placu Dominikańskiego) oraz rozjazdu od ul. Ruskiej, a ostatnia – rozjazdu na skrzyżowaniu ul. Legnicka – ul. Złotoryjska wraz z remontem toru od przystanku Dolmed do skrzyżowania z ul. Strzegomską wraz ze skrzyżowaniem.

W obu postępowaniach termin składania ofert mija 7 lipca. O wyborze zdecydują cena (60%) oraz termin realizacji (40%). Na realizację dokumentacji przeznaczono 90 dni.

Podziel się z innymi:


facebookLogolinkedInLogolinkedInLogoemailLogowykopLogogooglePlusLogo
Zobacz również

 

 

 

 

 

 

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.


współpraca

 Rynek Kolejowy Rynek Lotniczy Rynek Infrastruktury ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | BM5